SeriályTrailery

Pripravte sa na dávku poriadneho psycha v druhej sérii Legionu, ktorá bude mať ešte väčšiu voľnosť ako tá prvá!

Stanica FX nám priniesla prvý pohľad na druhú sériu seriálu Legion. Po úspešnej prvej sezóne si seriál odniesol od kritikov z Rotten Tomatoes skvelých 90%! Štýl, akým sa seriál prezentuje, sme na televíznej superhrdinskej scéne ešte nevideli. Jedná sa o temný, záhadný, ba občas až deprimujúci štýl, ktorý občas nemá zábrany, ide o skutočne divný spôsob. Avšak práve vďaka svojej jedinečnosti si seriál získal svoje hodnotenie.

Samozrejme, netreba zabúdať aj na skvelý herec výkon, ktorý predviedol Dan Stevens ako hlavná postava – David Haller alias Legion. Neuveriteľný výkon predviedla aj úchvatná herečka Aubrey Plaza (Parks and Recreation) svojím bravúrnym výkonom vo vedľajšej roli, kde stvárnila Lenny Busker. Podľa všetkého by sme mali v druhej sezóne vidieť oveľa viac z komiksov, avšak show sa bude stále držať svojej cesty. FX nás pripravuje na návrat hranej verzie X-Menov, ktorá sa k nám opäť vráti už túto jar.

psycho druhá séria Legionu

Zdroj: mymbuzz.com

Pripravte sa na dávku poriadneho psycha v druhej sérii Legionu!

Seriál by mal podľa všetkého pokračovať v cliffhangeroch, ktoré nám nechal koniec prvej série. Hlavná postava seriálu – David je uväznený v mysterióznej guli, zatiaľ čo Shadow King utiekol s Oliverom. Druhá séria si pre nás pripraví preskoky medzi časmi, aby ostalo obecenstvo zmätené. Taktiež by sme mali zistiť viac o Davidových osobnostiach.

Stanica FX nám priniesla v ich prvom prehľade televíznych sérii na rok 2018 aj prvý pohľad na druhú sezónu očakávaného Legionu. Ten si môžeme pozrieť nižšie vo videu, v čase 1:02 do 1:08.

Minulý rok v lete sa k nám dostala jedna strana zo scenáru druhej sezóny. Naznačovala, že cesta Olivera a Lenny/Shadow Kinga bude pokračovať, zatiaľ čo sa David bude musieť spoločne s jeho priateľmi vysporiadať s mysterióznou guľou. Ako naznačuje prvý náhľad, David bude uväznený vo vnútri gule, podobne ako bol Oliver uväznený vo svojom vlastnom väzení v počas prvej série Legionu.

Pokiaľ bola podľa vás prvá séria Legionu hazardom, tak sa poriadne pripravte na druhú!  Vďaka úspechu prvej série bude mať ešte viac voľnosti, ako tá prechádzajúca. Nehovoriac o tom, že vďaka tomu pravdepodobne uvidíme ešte viac psycha a divných scén. V pôvodných komiksoch Legion sa nachádzajú mnohé mocné a odlišné osobnosti, čo sa určite podarilo priniesť aj do hranej adaptácie. Legion si nepochybne získal titul najštýlovejšej superhrdinskej televíznej show, ktorá bola kedy vytvorená. A vyzerá to tak, že sa nič nezmení ani v druhej sérii.

psycho druhá séria Legionu

Zdroj: youtube.com

Páčila sa vám prvá séria? Užili ste si toto psycho, alebo práve naopak? Určite nám napíšte vaše pocity z prvej série a či sa tešíte na tú druhú!

About author

my life is a meme
  Related posts
  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  Pridaj komentár