OFFOstatné

Do mobilnej verzie hry PUBG prišla aktualizácia Mission: Impossible – Fallout!

Vojna medzi takzvanými “Battle royale” hrami Fortnite a PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) stále pokračuje. Pokiaľ si dobre pamätáte, v priebehu obrovského šialenstva menom Avengers: Infinity War prišla do hry Fortnite nová aktualizácia. Tento krátkodobý mód priniesol novú hrateľnú postavu – Hlavného záporáka, Thanosa. Samozrejme, zaostávať nemôže ani ich konkurencia, hra PUBG, ktorá tiež dostala novú aktualizáciu. Tá sa však vzťahuje iba na mobilnú verziu hry, pričom tá počítačová ostala nezmenená. Hra PUBG Mobile sa tak spája s filmom Mission: Impossible – Fallout, veľkou letnou novinkou. Ako ste sa mohli dočítať v našej recenzii, ide o vôbec najlepší akčný film tohto roka!

PUBG

Zdroj: androidauthority.com

Čo má spoločné PUBG a Mission: Impossible?

Samotný Ethan Hunt sa síce na bojisku neukáže, no môžete si odomknúť hneď niekoľko fajnových outfitov. Najnovšia aktualizácia teda do hry prináša obsah spojený s filmom, vrátane novej hudby na pozadí. Celý tento event bude trvať jeden mesiac. Počas neho si hráči môžu odomknúť rôzne odmeny vo forme upraviteľných padákov, outfitov, alebo si dokonca zahrať nové výzvy v módoch Survival alebo Team Rush. Tento Mission: Impossible event je dostupný už teraz, ako na Android, tak aj iOS zariadeniach. Spolupráca medzi štúdiami Tencent Games a Paramount Pictures vyzerá veľmi zaujímavo a uvidíme, či nám do budúcna pripravia aj nejaké iné filmovo-herné crossovery!

Je však veľmi zaujímavé, že sa aktualizácia dostala iba do mobilnej verzie hry. PC a Xbox One hra bohužiaľ tento mód neponúka. V hre Fortnite sme si “Infinity Gauntlet” mód zahrali aj na ostatných platformách, aj práve preto bol tak obľúbený. Uvidíme teda, ako budú v hernom svete tieto spolupráce s filmami pokračovať, no určite sa na to tešíme!

Tak čo, máme tu nejakých hráčov mobilnej verzie hry PUBG? Vyskúšali ste si už túto aktualizáciu?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár