PUBG zrejme konečne príde aj na ďalšiu platformu! Bude ňou po dlhom čase aj PS4?

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Podľa najnovších informácií by populárna Battle Royale hra mala dostať svoje miesto aj na platforme od Sony. Aj keď informácie zatiaľ nie sú potvrdené, je viac než pravdepodobné, že si PUBG zahráme aj na PS4! Môže za tento krok nová kampaň od vývojárov?

PUBG na PS4 po dlhom čakaní!

PlayerUnknown’s Battlegrounds patrí momentálne k najpopulárnejším hrám, ktorú hrávajú nie len mladšie, ale aj staršie generácie. Začala ako klasická hra na PC, kde sme ju mohli nájsť na Steame. Potom sa rozšírila aj na mobilné zariadenia a Xbox. Dlhšie štúdio Bluehole hovorilo o tom, že hra má byť exkluzivita pre Xbox a na PS4 PUBG nikdy neuvidíme. Avšak všetko môže byť inak!

PUBG zrejme príde na PS4
Zdroj: engadget.com

Prečo hra nebude len na Xbox?

Hra opustila pred niekoľkými týždňami program Xbox One Game preview a taktiež je vývojárom jasné, že získajú väčšie zárobky aj keď pridajú hru na PS Store. Možno stojí za týmto rozhodnutí aj kampaň „Fix PUBG“, ktorá sa snaží dopomáhať hráčom k tomu, aby dostali hru takú, aká sa im páči. Zatiaľ táto kampaň vyzerá nádejne a už dopomohla k niekoľkým zmenám. Taktiež sa verzia pre PS4 objavila na jednej populárnej kórejskej stránke, ktorá stojí za hernými recenziami.

PUBG zrejme príde na PS4
Zdroj: engadget.com

PUBG mobile prichádza s veľkým turnajom!

Máte PUBG na vašom smartfóne? Máme pre vás ďalšiu skvelú novinku! Už čoskoro sa totiž uskutoční lukratívny turnaj v PlayerUnknown’s Battlegrounds, kde sa bude celkovo hrať až o $600 000 s tým, že víťaz si domov odnesie $200 000. Okrem toho získa ďalšiu finančnú výpomoc na to, aby mohol začať streamovať a taktiež lukratívny kontrakt. Tak čo, idete do toho?

Ste vlastníkom PlayStation 4? Dúfate v to, že hra príde aj na vaše zariadenie, alebo vás PUBG ani nezaujíma? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -