NETFLIXSeriály

Punisher chce stretnutie s Jessicou Jones a Daredevilom v druhej sérii! Uvidíme toto epické trio spolu?

Prvá séria akciou-nabitého pomstychtivého Punishera z dielne Netflixu bola naozaj bravúrna a podarilo sa jej získať veľké obecenstvo. Zásluhu má na tom aj Daredevil, v ktorého druhej sérii sa Frank Castle objavil a ukázal nám časť jeho osobnosti. Avšak séria si získala tak veľký úspech najmä vďaka skvelým výkonom hercov a podarenému scenáru. Čo však seriál dostalo na úplne iný level, bol neuveriteľný výkon Jona Bernthala, ktorý postavu Franka Castla (Punishera) doslova prežíval. Od herca sme dozvedeli, že by bol rád, keby sa v druhej sérii The Punisher objavili Jessica Jones a Matt MurdockDaredevil.

Punisher chce stretnutie s Jessicou Jones a Daredevilom!

Punisher chce stretnutie

Zdroj: facebook.com

Bernthal (Punisher) sa spoločne s Ebonom Moss-Bachrachom (Micro) objavili na ACE Comic Cone v Arizone, kde hovorili o sérii The Punisher a kam by mohla smerovať ďalej. Počas Q&A (questions & answers – otázky a odpovede) sa hviezda série Jon Bernthal vyjadril o tom, ktorých Defenderov by rád videl v nadchádzajúcej, druhej sérii seriálu:

“Viete, mám rád Charlieho (Coxa). Pracoval som s ním už predtým a pracoval by som s ním znova na hocičom. On je dôvodom, prečo toto robím. Priviedol ma k tomuto a jeho výkon je tým, čo ma dohnalo k tomu, aby som to chcel robiť aj ja.”

viac o minulosti Karen Page

Zdroj: mashable.com

Spomenul, že v jednej scéne sa nachádzala konverzácia medzi Castlom a Karen Page o Murdockovi. Tá sa žiaľ nedostala do finálnej verzie show. Zatiaľ, čo podobná konverzácia by sa mohla dostať do druhej sezóny, Bernthal taktiež dráždil s tým, že by rád videl planúci temperament Jessicy Jones v prípade, že by Daredevilove cameo nebolo možné:

“Musím povedať, že všetci sú skvelí. Som takisto veľkým fanúšikom Krysten (Ritten). Je naozaj “badass” a rád by som s ňou taktiež spolupracoval.”

Uvidíme v budúcnosti túto možnosť?

Fanúšikovia Jessicy Jones a Matta Murdocka sú zrejme sklamaní, že ani jeden z nich sa neobjavili v čerstvej sérii The Punisher. Avšak to neznamená, že sa neukážu ani v budúcnosti. Vezmime si to takto – Pozrime sa na Punishera ako sériu. Bola úspešne postavená na základe role Franka Castla z druhej série Daredevila. Na rovinu si môžeme povedať, že crossovery nie sú zrovna niečím nezvyčajným pre temnejšiu stranu Marvel Cinematic Universe.

Punisher chce stretnutie

Zdroj: netflix.com

Nedávno sa obaja, Jessica Jones aj Daredevil ukázali v sérii The Defenders. Otázka ale znie, je tu miesto aj pre Punishera? Keď si to tak vezmeme, druhá séria Punishera ostáva produkciou v New Yorku. Znamená to, že je veľmi pravdepodobné, že sa Punisherove cesty budú krížiť s cestami presláveného diabla z Hell’s Kitchen alebo “badass” Jessicy. Pravda, New York je veľké mesto. Ale predsa len, aká je šanca, že sa práve táto hrdinská trojka nestretne?

Videli by ste ich radi pokope takisto, ako my? Stojíte naopak za tým, že každá postava by sa mala držať vlastnej série? Napíšte nám do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár