NETFLIXSeriályTrailery

Punisher sa vracia v druhom temnom a krvavom traileri, ktorý konečne odhaľuje dátum vydania!

Frank Castle ohlasuje návrat vo svojom druhom traileri! Tentoraz aj s dátumom vydania!

Marveloví nadšenci momentálne čakajú len na jedinú vec. Na seriál, ktorý si želali už niekoľko rokov. Dočkali sa síce nevydareného filmu, no ten ich pochopiteľne neuspokojil. Pravá nádej svitla až keď sa ozval Netflix s adaptáciou Daredevilla. Netrvalo dlho, a jeden z najpopulárnejších antihrdinov od Marvelu sa už čoskoro pohyboval na našich TV obrazovkách. Frank Castle alebo teda Punisher dostal to čo, si zaslúžil.

Fantastické filmové prevedenie vďaka hercovi Jonovi Bernthalovi. No a samozrejme tú správne temnú atmosféru vďaka Netflixu. Teraz sa však konečne vracia na naše obrazovky, a to vo svojom prvom samostatnom seriáli. Absolútne netušíme, aký výsledok nás čaká, no jednu vec vieme určite. Trailery nás chytili ako nikoho. Presne takto totiž chceme aby vyzeral finálny produkt, a presne takto si to želajú aj všetci komiksoví priaznivci tohto temného antihrdinu. Veď presvedčte sa sami:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OMW_dPtm7Bo]

Trailer nám však okrem úžasných scén ukázal aj to, na čo sme už dlho čakali. Oficiálny dátum premiéry je teda zverejnený. Punisher k nám dorazí už 17. novembra, čo znamená, že nás od neho delí presne mesiac. Netflix to teda v poslednej dobe so svojími trailermi naozaj vie (žmurkáme hlavne na Stranger Things). Dúfame teda, že Punisher si nazbiera veľa divákov. Posledný počin z produkcie Marvel-Netflix menom Defenders totiž v sledovanosti dosť prepadol. Punisherovi teda držíme všetky palce v redakcii. My teraz ideme vymýšľať plán, ako si skrátiť toto mesačné čakanie.

Tešíte sa na Punishera? Máte radi Marvel-Netflix seriály? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Pridaj komentár