Punisher sa vracia v oficiálnom traileri na druhú sériu! Kedy ju uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový Punisher trailer na druhú sériu je tu

Seriálový svet MCU sa poriadne pred pár mesiacmi zatriasol. Viac ako polovica seriálov patriacich do tohto sveta sa totiž akoby lusknutím zrušila. Daredevil, Iron Fist a Luke Cage boli ukončené samotným Netflixom a niektorí fanúšikovia sa domnievajú, že za to mohla práve slabá sledovanosť, ktorá sa objavila pri všetkých tituloch. Z nejakého dôvodu však dva seriály stále ostali na žive. Vravíme o Jessice Jones a Punisherovi, ktorý sa už tento mesiac dočká premiéry svojej druhej série.

Punisher síce patrí k tým horšie hodnoteným MCU seriálom, no aj napriek tomu si u bežných divákov našiel veľkú priazeň. Žeby ale bola väčšia ako pri spomínaných vyšších tituloch? Tomu sa nám nejako nechce veriť. Podľa nás za to môže jedine fakt, že druhá séria bola natočená a Netflix len čaká na správnu chvíľu na oznámenie. Je teda viac než možné, že nový trailer nie je len ukážkou na druhú sériu seriálu, ale aj jeho poslednú.

Každopádne, ten teraz musel potešiť naozaj mnohých fanúšikov, keďže ukazuje všetko, čo na Punisherovi milujeme. Je to opäť temné, drsné a krvavé, presne ako to máme radi. Pokračovanie Franka Castla teda vyzerá viac než zaujímavo a treba jednoznačne podotknúť, že veľký podiel má na tom nepochybne aj jeho predstaviteľ Jon Bernthal, pre ktorého zatiaľ išlo o životnú rolu.

Epizód bude rovnako ako v prvej sérii, teda 13, čo si myslíme, že je tak akurát. Momentálne nás však nezaujíma nič iné, ako osud tohto seriálu. Rovnako to platí aj o seriáli Jessica Jones. Stále je tu však možnosť, že ak sa aj tieto dva seriály zrušia, budú môcť prejsť na novú platformu Disney +, kde si Marvel už teraz pripravuje svoj nový obsah ako seriály s Lokim alebo Scarlet Witch. Punishera sa teda dočkáme už o týždeň, 18. januára.

Čo hovoríte na nový trailer? Myslíte si, že sa po premiére Punisher zruší? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -