Rami Malek hviezdi ako Freddie Mercury v prvom traileri na Bohemian Rhapsody!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Spoznajte kapelu Queen v prvom traileri na Bohemian Rhapsody!

Skupina Queen sa zapísala do hudobnej histórie už nespočetnekrát. Ich netradičná hudba sa zapáčila miliónom ľuďom, ako aj hlas ich hlavného speváka Freddieho Mercuryho. Nuž, bolo otázkou času, kedy si konečne aj o ňom pozrieme životopisný film. No a ten sa plánoval naozaj dlho. Prvýkrát sa film Bohemian Rhapsody oznámil ešte v roku 2010. Trvalo teda až 8 rokov, kým sme sa konečne dostali k hotovému produktu.

Počas tých rokov sa vymieňali scenáristi, režiséri aj herci. Neustále boli problémy s právami na postavu Mercuryho a jeho filmovým prevedením. Konečne sa to ale podarilo a tento legendárny spevák, respektíve celá skupina konečne dostáva veľkolepý film, na aký každý ich fanúšik dlho čakal. Hlavnú rolu si na plecia zobral mladík známy predovšetkým zo seriálu Mr. Robot, Rami Malek. No a musíme povedať, že zatiaľ odvádza naozaj dobrú prácu.

Vyzerá to tak, že film sa zamerá na všetko čo nás zaujíma. Na nahrávanie dnes už legendárnych piesní, na potíčky so štúdiom ohľadom ich hudobného štýlu a samozrejme, na ich fantastické koncerty. Ak sa však chcete dozvedieť niečo viac práve o samotnom Mercurym, nebojte sa, toto bol len teaser trailer a je viac než jasné, že sa v kine dočkáme aj toho. Každopádne, tvorcovia tvrdia, že pôjde najmä o oslavu tejto fantastickej kapely, ktorá patrí k najobľúbenejším na celej planéte.

O réžiu sa staral Bryan Singer, ktorý bol však ku koncu natáčania z pozície zosadený, keďže mal údajne menšie problémy so štúdiom. O post-produkciu a posledné natáčacie dni sa teda postaral Dexter Fletcher, teraz už označený ako spolu-režisér. Za zmienku určite stojí už len to, že gitarista Brian May a bubeník Roger Taylor (áno, tí z kapely Queen) budú stáť za hudobnou produkciou filmu. Myslíme, že sa teda určite je na čo tešiť. Bohemian Rhapsody si v kinách užijeme už v novembri!

Oficiálny teaser plagát na Bohemian Rhapsody
Oficiálny teaser plagát na Bohemian Rhapsody; Zdroj: geektyrant.com

Čo hovoríte na prvý trailer? Máte radi piesne od skupiny Queen? Ako zatiaľ hodnotíte Ramiho Maleka? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -