Quentin Tarantino chystá ďalší film! V hľadáčiku má mená ako Margot Robbie, Brad Pitt alebo Jennifer Lawrence!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Kult

Quentin Tarantino. Meno, ktoré prinieslo najkultovejšie filmy všetkých čias. Je naozaj až k neuvereniu, že Tarantino by mal vo svojich 60-tich rokoch skončiť s filmami. Bohužiaľ, kedysi dávno to tak povedal, a vyzerá to tak, že sa toho mieni držať. A môžeme aj predpokladať, že svoju kariéru ukončí svojim desiatym filmom. A to sú už len 2 nové filmy, čo je celkom smutné pre všetkých fanúšikov Tarantina. Pretože má 54 rokov, a čakať tak dlho na 2 filmy tiež nie je najlepšie. Každopádne, v tomto momente to je úplne jedno, pretože my vieme, že Quentin Tarantino chystá ďalší film, a teda deviaty v poradí!

quentin-tarantino
Zdroj: variety.com

Quentin Tarantino chystá ďalší film!

Pozná niekto z Vás príbeh Mansonovej rodiny? Je to príbeh o rodine a o tom, ako sa stali známymi v americkej histórii po tom, čo zabili niekoľko ľudí. Pokúsili sa zabiť napríklad aj bývalého amerického prezidenta, Geralda Forda. A taktiež zabili vtedy len 26 ročnú Sharon Tate. Sharon Tate bola manželkou Romana Polanskeho (Ktorý sa ešte stále nepriznal, že mal v mladšom veku radšej malé deti, než ju). Toto je príbeh ako stvorený pre Tarantina. Predsa všetci vedia, že Tarantino nie je len taký obyčajný chlapík, a svoje témy, o ktorých chce rozprávať si dôkladne vyberá.

Prednedávnom sme tu mal tri potencionálne myšlienky pre nový Tarantinov film. Film ako Death Proof, kde by bol nejaký šialený šofér, gangsterku z 30′ rokov a film na spôsob Exorcistu. A práve spomínaný Exorcista by sa v jeho novom projekte mohol stať skutočnosťou, čo znamená, že by sme mohli vidieť Tarantinov doposiaľ najtemnejší film! A Ako to vyzerá s hereckým obsadením tohto filmu?

Quentin Tarantino chystá ďalší film!
Quentin si tentokrát vybral skutočný príbeh o rodine Mansonových!

Zaujímaví herci v hľadáčiku

Keďže je to veľmi čerstvá informácia, tak sa ešte veľa nevie. Hovorí sa o tom, že vo filme by si mal zahrať Tarantinov dvorný herec, Samuel L. Jackson a.k.a. herec s najlepšou výslovnosťou slova motherf*cker vôbec. Tiež sa zvažuje Margot Robbie do role mladej Sharon Tate, či Jennifer Lawrence, ktorú čoskoro uvidíme vo filme Red Sparrow. Každopádne, k projektu by sa mal pridať ešte aj Brad Pitt, takže o ďalšiu kultovú klasiku je postarané! Kedy tento filmy uvidíme?

Tarantino ešte len pracuje na scenári, takže tak skoro to nebude. Vraví sa, že natáčanie by malo začať budúce leto, takže vidieť by sme to mohli niekedy v roku 2019. Otázka znie: Tešíte sa na ďalšiu Tarantinovku rovnako ako my?!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -