Quentin Tarantino natočí seriál Vtedy v Hollywoode. Vrátia sa aj Leonardo DiCaprio a Brad Pitt?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Quentin Tarantino natočí seriál Vtedy v Hollywoode – Režisér Quentin Tarantino môže byť na úspech svojho deviateho filmu naozaj hrdý. Len nedávno sa konalo odovzdávanie cien Zlatých glóbusov a snímka Vtedy v Hollywoode si domov odniesla sošky za najlepší film, najlepší scenár a najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe. Ešte lepšie dopadli nominácie na tohtoročné Oscary, ktorých si film vyslúžil až 10.

Medzi ne patria nominácie na najlepší film, najlepšiu réžiu, najlepší scenár a dokonca aj najlepšie mužské herecké výkony v hlavnej a vedľajšej úlohe. Už 10. februára 2020 sa teda dozvieme, koľko nominácií film premení na zlaté sošky. Dovtedy sa môžeme tešiť z novej informácie, ktorú prezradil sám režisér Quentin Tarantino.

Vtedy v Hollywoode leonardo dicaprio
Zdroj: ign.com

Režisér už niekoľkokrát potvrdil, že réžia desiateho filmu bude jeho úplne poslednou. To znamená, že tohto legendárneho filmára delí od dôchodku jediný film. Bližšie informácie o jeho poslednom diele zatiaľ nepoznáme, no pravdepodobne to nebude krvavý Star Trek, ako sa mnohokrát naznačovalo.

Quentin Tarantino natočí seriál Vtedy v Hollywoode

Jedná sa ale o posledný film, takže televízne seriály si môže režírovať do aleluja. A práve v rozhovore s portálom Deadline prezradil, že plánuje napísať a zrežírovať seriál, ktorý je založený na jeho filme Vtedy v Hollywoode. Jeho názov je Bounty Law a pôjde o reálnu verziu western seriálu z 50. rokov, ktorý vo filme natáčal herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio).

Once Upon a Time in Hollywood trailer
Zdroj: vanityfair.com

Režisér sa o písaní scenáru pre tento seriálový spin-off vyjadril už pri propagácii samotného filmu, no až teraz sa dozvedáme, že sa postará aj o réžiu všetkých piatich častí. V rozhovore ďalej prezradil, že sa jeho inšpiráciou stali westerny ‚Wanted‚, ‚Dead or Alive‚, ‚The Rifleman‚ či ‚Tales of Wells Fargo‚. Práve pomocou nich sa dostáva do toho správneho nastavenia pre réžiu seriálu Bounty Law.

Seriál sa zameria na charakter Jakea Cahilla, ktorého vo filmovom svete stvárňuje Rick Dalton (Leonardo DiCaprio). Bohužiaľ, tentokrát sa neočakáva, že by ho v seriáli stvárnil Leonardo DiCaprio. O hereckom obsadení zatiaľ nemáme žiadne bližšie informácie.

Tešíte sa na western seriál od Quentina Tarantina? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -