Quentin Tarantino ide spolu s J.J. Abramsom vytvoriť nový Star Trek film! Bude ho režírovať?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Star Trek séria dostáva riadnu posilu v podobe Quentina Tarantina!

Zobudiť sa s takýmito novinkami, to si asi nikto nepredstavoval. Niekoľkokrát sme o tom síce počuli, že Tarantinov sen by bol urobiť Star Trek film, no naozaj by nás ani vo sne nenapadlo, že by sa to reálne stalo. Ale je to realita, a je to presne tak ako ste si prečítali v nadpise. Legendárny režisér Quentin Tarantino naozaj mieri do tejto slávnej galaxie, a bude to práve on, ktorý vytvorí ďalší film v sérii.

Kam bude tento film patriť? Nuž, my si myslíme, že nová reštartovaná séria od J.J. Abramsa určite zbohom nepovedala. Jej tri filmy sú totižto naozaj skvelo hodnotené, no a pochvaľujú si ich aj pôvodní Star Trek fanúšikovia. Keďže teda projekt aj tentoraz vytvorí Paramount Pictures, a J.J. Abrams bude stále producent, môžme s istotou povedať, že by malo ísť o štvrtý film v novej sérii. Čo to ale znamená pre túto sériu, no a hlavne, ako tam bude Quentinov štýl pasovať?

Nová Star Trek séria dostáva posilu menom Quentin Tarantino; Zdroj: ign.com

Môže Tarantinov štýl fungovať v takomto vesmíre?

To si absolútne nevieme predstaviť. Absolútne. Quentin však už mnohokrát povedal, že je obrovským fanúšikom pôvodného seriálu. No a keďže tu vravíme o takomto skúsenom režisérovi, myslíme, že by to uchytiť dokázal. Režisér samozrejme ešte nie je potvrdený, ani vybraný, no Quentin zatiaľ túto pozíciu neodmietol. Ak by sa teda Tarantino stal režisérom, myslím, že sa ozaj bude dať na čo tešiť. Kapitán James Kirk, ktorého hrá Chris Pine, niečo z typických postáv z Tarantinových filmov určite má. Je to teda určite postava, ktorú by Quentin dokázal dobre využiť.

Justin Lin napríklad pri treťom filme do série priniesol niečo zo série Fast And Furious, a určite to pomohlo originalite filmu. Ak by teda Tarantino priniesol svoj western štýl do vesmíru, zažili by sme niečo naozaj výnimočné. Každopádne, určite je dobré, že J.J. bude mať tento vesmír aj naďalej pod kontrolou, keďže Tarantino sa vie vo svojich scénach niekedy naozaj odviazať. Čo sa ale týka Tarantina ako takého, nie, tento film pochopiteľne nebude patriť medzi jeho 10 originálnych filmov. Tam nás stále čaká jeho deviaty z prostredia Hollywoodu 1969, ktorý je naplánovaný na rok 2019. No a čo sa týka značky Star Treku, tak tej sa momentálne darí aj na televíznej scéne. Originálny Netflix seriál Star Trek: Discovery sa totiž môže pýšiť skvelými recenziami a úžasným ohlasom od fanúšikov. Seriálom sa darí, ich filmom sa darí, no a Tarantino je Tarantino, sme zvedaví.

Quentin Tarantino a Star Trek? Tak povedzte, čo vo vás táto správa vyvolala? Chceli by ste, aby Quentin film zrežíroval, alebo ste si radšej priali Abramsov návrat ako režiséra? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -