Zostavte si interaktívny model droida R2-D2! Nová kolekcia od De Agostini – R2-D2 v mierke 1 : 2!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Objednajte si kolekciu na tejto stránke – https://bit.ly/R2D2-deagostini-SK, použite svoj individuálny kód – R2D2PROMO – a dostaňte extra darčeky!

R2-D2 je kultová postava ságy Hviezdne vojny. Droid bol pri všetkých dôležitých udalostiach v histórii Galaxie a verne sprevádzal mnohých hrdinov. Tento nenápadný, no smelý a nebojácny droid si získal sympatie miliónov priaznivcov vesmírnej ságy na celom svete.

Naša najnovšia kolekcia umožní každému stať sa majiteľom dokonalej repliky droida R2-D2. Stačí si objednať našu kolekciu a môžete si svoj vytúžený model stavať časť po časti v pohodlí domova.

R2-D2 De Agostini
Zdroj: De Agostini

Nová séria notesov De Agostini vzdáva hold úchvatnému technologickému pokroku a tvorcom filmovej ságy Hviezdne vojny.

V rámci tejto kolekcie môžu objednávatelia sledovať významné kroky návrhárov a dizajnérov podieľajúcich sa na výrobe filmu, objavovať technologické tajomstvá a stať sa konštruktérmi filmovej repliky najznámejšieho astromecha v Galaxii!

Hotový model vie upútať – napríklad i mierkou 1 :  2!

R2-D2 De Agostini
Zdroj: De Agostini

Replika droida R2-D2 sa dá ovládať cez smartfón. Je vybavená umelou inteligenciu a ďalšími zaujímavými funkcionalitami. R2-D2 odpovedá na povely, deteguje prekážky, vydáva zvukové a svetelné efekty – presne ako droid známy z obrazoviek či plátien kín! Model disponuje rozličnými senzormi, kamerami, mikrofónom a motorom. Dokáže sa tak hýbať a komunikovať so svojím majiteľom prostredníctvom bezplatnej aplikácie!

Objednávatelia dostanú dodatočné darčeky: plagát, zakladač, notes a flashdisk pendrive v tvare R2-D2. Pri prémiovej objednávke sa môžete tešiť i zo šiltovky Star Wars, trička Svetlá strana Sily, trička Temná strana Sily a figúrky R2-D2. Darček pri platbe kartou: hrnček.

Objednajte si kolekciu na tejto stránke – https://bit.ly/R2D2-deagostini-SK, použite svoj individuálny kód – R2D2PROMO – a dostaňte extra darčeky!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -