Chcete si zahrať hru Rainbow Six Siege úplne zadarmo? Pozrite sa, aké je to jednoduché!

Nenechajte si ujsť

Rainbow Six Siege zadarmo?

Ubisoft je tu s ďalším free víkendom, počas ktorého si budeme môcť úplne zadarmo vyskúšať plnú verziu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege! Hru môžeme začať sťahovať už zajtra (na PS4 a na Ubisofte, na Steame a Xbox One sa nedá sťahovať dopredu), no na vyskúšanie bude od štvrtku až do pondelka. Táto akcia bude platiť ako na PC, tak aj na konzolách!

Pozrite sa, či vás bude baviť

Rainbow Six Siege je teamová hra zameraná na spoluprácu, ktorá je o rozmýšľaní a taktikách. Ak hru chcete k niečomu prirovnať, tak asi k oveľa prepracovanejšej verzii Counter-Strike. Taktiež sú tu 2 tímy, CT a T, ktoré proti sebe bojujú. Na výber máme z niekoľkých postáv, ktoré majú špeciálne schopnosti. Čaká vás mnoho zábavy, najmä ak hráte spolu s kamarátmi a nie sólo.

Rainbow Six Siege free víkend
Zdroj: variety.com

Odkedy dokedy môžeme hrať?

PC: 16. august 19:00 – 19. august 22:00.

XBOX ONE: 16. august 09:01 – 20. august 08:59.

PLAYSTATION 4: 16. august 15:00 – 20. august 15:00.

Všetky časy sú samozrejme podľa nášho časového pásma. Taktiež bude celá hra v akcii, takže ak sa vám zapáči, určite si ju kúpte!

Čo bude po free víkende?

Free „víkend“ nám zaručí prístup do všetkých módov, máp a operácií, presne tak, ako keby sme mali hru kúpenú. Ak si rozhodneme Siege kúpiť a budeme sa chcieť učiť od najlepších, deň po skončení tejto akcie začne Rainbow Six Major Championship, turnaj v Paríži, na ktorom proti sebe budú bojovať tie najlepšie tímy o sumu $350 000. Pri tomto turnaji bude taktiež odhalená nová operácia Grim Sky a taktiež nové veci, ktoré prídu v nasledujúcich aktualizáciách. Ak sa chcete dozvedieť o Free víkende viac, odporúčam vám pozrieť si oficiálnu stránku.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Z8HeuuiWtuk]

Hrali ste už niekedy hru Rainbow Six Siege alebo si ju aspoň vyskúšate zahrať cez free víkend? Ja osobne som ešte nemal možnosť si ju skúsiť, no túto šancu asi nezmeškám!

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -