Výborná správa pre skupiny študentov. Viber rozširuje skupinové videohovory až pre 30 účastníkov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Táto funkcia je prospešná pre skupiny študentov, triedy, stredne veľké tímy a online školiace kurzy.

Spoločnosť Rakuten Viber, vedená túžbou podporovať lokálne komunity, oznámila rozšírenie kapacity skupinových videohovorov až na 30 účastníkov cez svoju poprednú, bezplatnú a bezpečnú aplikáciu na posielanie správ na Slovensku.

V ére nových a po sebe idúcich vĺn „lockdownov“ zavedených v celej Európe je rozšírenie skupinových videohovorov s maximálnou kapacitou až 30 účastníkov dokonalým riešením pre školské a mimoškolské vzdelávanie, komunikáciu medzi pracovnými tímami a väčšími rodinnými stretnutiami.

„Viber je najpopulárnejšia aplikácia pre posielanie správ v Grécku. Neustále pracujeme na rôznych aktualizáciách našej platformy, aby sme našim používateľom prinášali relevantný obsah pri všetkých príležitostiach počas celého dňa. Veríme, že týmto rozšírením kapacít pre videohovory, pomôžeme viac ľuďom zostať v spojení a pokračovať tak v produktívnej online spolupráci, najmä vo vzdelávacom a pracovnom kontexte,“ hovorí Atanas Raykov, Senior Director EMENA v spoločnosti Rakuten Viber.

viber videohovory
Zdroj: Rakuten Viber

Na začatie skupinového videohovoru potrebuje používateľ:

  • Kliknúť na tlačítko „video“ v hornej časti obrazovky a jednoducho pridať ďalších účastníkov k prebiehajúcemu videohovoru alebo zavolať priamo do už existujúcej skupiny a vybrať účastníkov.
  • Užívať si pozeranie a rozprávanie s priateľmi, členmi rodiny, spolužiakmi alebo kolegami.

Toto oznámenie prichádza pár týždňov po tom, čo aplikácia na posielanie správ zaviedla zobrazenie mriežky na počítačovej a mobilnej platforme, pre ľahšiu komunikáciu cez videohovory. Táto funkcia bude k dispozícii pre Android a IOS a bude plne funkčná na mobiloch a počítačoch.

Kapacita videohovorov sa rozšíri ešte viac v najbližších mesiacoch.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -