Návrat legendy! Rambo 5 prináša Sylvestera Stalloneho opäť do akcie plnej krvi…

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pred týždňom sme sa dozvedeli, že si Sylvester Stallone k najnovšiemu filmu Rambo 5 napíše scenár a zahrá si hlavnú úlohu. K dnešnému dňu sme sa opäť dozvedeli niečo nové. Oficiálny plagát vyzerá skutočne dobre a dokazuje nám jediné: Projekt sa posúva vpred a stáva sa skutočnosťou! Stallone momentálne pracuje na filme Creed 2, ktorého predchodca sa stal okamžitým hitom. Veď práve Creed z roku 2015 naštartoval herca k návratu do jednej s legendárnych filmových sérií.

Zdroj: wallpapermade.com

Napriek tomu, že herec oznámil koniec z postavou Ramba, nestane sa tak a napíše si aj vlastný scenár. Projekt bude produkovať Avi Lerner, ktorý v minulosti produkoval film Nepostrádateľní (2010), kedy do režisérskej stoličky zasadol práve Stallone. Najnovší plagát ukazuje skutočné umenie. Rambo 5 predstavuje nakresleného herca so zapichnutým nožom v zemi. Ten sa pripravuje na začiatok vojny s mexickým kartelom!

Pokiaľ ide o podrobnosti ohľadom filmu, víkend nám nič nové neodhalil. Príbeh sa točí okolo postavy Johna Ramba, ktorý odišiel do dôchodku a pracuje na svojom vlastnom ranči. Peklo sa začína po tom, ako je unesená dcéra jedného z Rambových blízkych priateľov. Ten pošle nekompromisného zabijáka do Mexika, aby bojoval proti násilného mexickému kartelu. Môžeme sa začať tešiť na veľa krvi, akcie, násilia a obrovské množstvo zbraní! Pretože to je to, čo vie Rambo najlepšie.

Zdroj: youtube.com

Pamätáte si na film Rambo 4 z roku 2008?

Rambo 4 z roku 2008 zarobil slušné peniaze v pokladni, ale nezískal toľko úspechov ako sa predpokladalo. Navyše bol film dosť kritizovaný ohľadom jeho akčných scénok. Sylvester Stallone bol ocenený za akciu, ktorú dal do filmu, ale v takom projekte sa to aj tak očakáva. Jeho herecký výkon bol mnohými kritikmi považovaný za vtip a to sa pri filme ako Rambo jednoducho číta ťažko. To znamená, že po viac, ako 10 rokoch uvidíme ako táto kultová postava ožíva a ukáže sa v roku 2019!

zdroj: instagram

Dátum vydania filmu zatiaľ nebol uvedený, ale plagát nám odhalil aspoň kúsok. Ak sa projekt bude posúvať smerom vpred bez problémov, uvidíme ho na jeseň 2019. Bude veľmi zaujímavé sledovať, ako sa vojnový veterán vráti opäť do terénu. Predsa len, vek spraví svoje a niektoré kúsky si už herec nemôže dovoliť. Vytiahne štúdio Millenium Films zajaca z klobúku v podobe úspešného akčného filmu? To uvidíme postupom času a zatiaľ si nezabudnite prezrieť nový plagát, ktorý určite stojí za povšimnutie!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -