Rami Malek vyhral svoje prvé ocenenie na Emmy Awards! A ako dopadli ostatné kategórie?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

v nedeľu sa konalo odovzdávanie cien Emmy, za najlepšie televízne seriály a herecké výkony. Emmy Awards 2016 odvysielala televízia ABC a moderoval ju Jimmy Kimmel. Poďme sa spolu pozrieť na to, ako to dopadlo.

Najväčším prekvapením bol Rami Malek

Rami Malek na Emmy Awards

Rami Malek, ktorého poznáme ako Elliota zo seriálu Mr. Robot vyhral svoje prvé ocenenie Emmy. Vyhral ho v kategórii za najlepšiu hlavnú rolu v dráme Mr. Robot za postavu Elliota Aldersona. Keď ho vyhlásili za výhercu a prišiel na pódium, prvá vec ktorú zo seba vydal bolo:

Please tell me you’re seeing this, too,“

V preklade, prosím, povedzte mi, že to vidíte aj vy tiež. Rami to povedal s rovnakou mimikou tváre a hlasom ako má paranoidný Elliot v Mr. Robot.

Rami pokračoval ďakovaním akadémii, hercom, a všetkým ktorí mu umožnili stvárniť túto postavu. Osobne poďakoval aj tvorcovi seriálu, Samovi Esmailovi. Potom povedal, že Elliot možno nieje tým, s kým by ste sa chceli kamarátiť a tráviť čas, no v každom z nás je kúsok Elliota.

Rami Malek na Emmy Awards

Vo svojej kategórii tak porazil hercov ako napríklad Kevina Spaceyho za House of Cards alebo Kyle Chandler za Blodline. Pokiaľ chcete vidieť náš názor na Ramiho v role Elliota, pozrite si našu recenziu na prvú sériu Mr. Robota tu. Každopádne, s jeho výhrou sme viac než spokojní a veľmi šťastní.

Pokiaľ si chcete pozrieť celý Ramiho preslov, prikladám video.

Ako dopadli ostatné kategórie na Emmy Awards?

Na Emmys dominoval hlavne seriál Game Of Thrones. Ten vyhral až 12 ocenení, vrátane najlepšej drámy. Nominovaný bol až v 23 kategóriach! Vyhral aj cenu za najlepšiu epizódu a scenár k nej.

The People v. O.J. Simpson: American Crime Story vyhral úžasných 5 cien. Jedna z nich bola za najlepšiu limitovanú sériu.

Veep od HBO vyhral cenu za najlepšiu komédiu, a jeho herečka Julia Louis-Dreyfus vyhrala za tento seriál najlepšiu rolu v hlavnej úlohe v komédii.

Veľa ľudom vadí, že na Emmys totálne ignorovali superhrdinské seriály od Netflixu, no čo hlavne, seriál Narcos. Všetkých výhercov a nominovaních si môžete pozrieť tu.

Jimmy Kimmel na Emmy Awards

Ste spokojní s výsledkami Emmy Awards? Čo by ste zmenili a koho by ste chceli vidieť so soškou v ruke, práve o to sa s nami môžete podeliť v komentároch!

ZDROJVariety

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -