Rami Malek si zahrá Freddieho Mercuryho v životopisnom filme o Queen, Bohemian Rhapsody!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Životopisný film o Freddiem Mercurym a jeho skupine Queen čaká na svoju slávu na veľkých plátnach už dosť dlhý čas. Vyzerá to však konečne tak, že film urobil veľký krok vpred. Film si totižto po dlhom čase našiel ako hlavného herca, tak aj režiséra. A my sme s výberom viac než spokojní.

Freddie Mercury
Freddie Mercury

Kto si teda zahrá Freddieho, a kto zrežíruje film?

Portál Variety potvrdil, že speváka kapely Queens, Freddieho Mercuryho, si zahrá hlavná postava seriálu Mr. Robot, Rami Malek! Tento úžasný a talentovaný herec, ktorý pred nedávnom vyhral cenu Emmy, je snáď tou najlepšou voľbou do role tohto ikonického speváka. Taktiež poznáme meno človeka, ktorý by mal tento film zrežírovať. Je ním známy X-Menovský režisér, Bryan SingerTen už roky nenatočil nič iné, ako superhrdinské filmy, a toto bude pre neho konečne zmenou.

Poslednú verziu scenáru pre tento film, ktorý sa počas rokov stále menil, napísal Anthony McCarten. Ten napísal scenár napríklad pre film Theory Of Everything, a tak sa o Bohemian Rhapsody nemusíme vôbec strachovať. Niekoľko rokov si mal Freddieho Mercuryho zahrať samotný Borat, Sacha Baron Cohen, ktorý však z tohto projektu v roku 2013 vycúval. Režírovať ho mal Dexter Fletcher, pričom sa za jeho prítomnosti film vôbec nepohol.

Rami Malek, výherca ceny Emmy
Rami Malek, výherca ceny Emmy

Graham King bude film produkovať pod taktovkou GK Films, spolu s manažérom skupiny Queen, Jimom Beachom. Čo je však najlepšie, hudobnými producentmi pre tento film sú pôvodní členovia skupiny Queen, Brian MayRoger Taylor. Hlavný spevák Freddie Mercury zomrel vo veku 45 rokov na AIDS. Pokiaľ neviete, čož musíte vedieť, rocková skupina Queen bola založená v roku 1970 v Londýne. Ich najväčšími hitmi sú piesne ako We Will Rock You, Don´t Stop Me Now alebo Bohemian Rhapsody, podľa ktorej je pomenovaný aj samotný film.

My sme s týmto výberom viac než spokojní, a na film sa veľmi tešíme!

ZDROJVariety

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -