Herec Rami Malek si skoro zopakoval jeho úlohu Freddieho Mercuryho!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér Dexter Fletcher (Orol Eddie) je naozaj dobrý vo vytváraní hudobných životopisných filmov. Najprv dostal na starosť dorobenie snímky Bohemian Rhapsody po tom, čo z režisérskej stoličky vyhodili Bryana Singera. Neskôr sa pustil do vlastného filmu Rocketman, ktorý sa zameral na život speváka a skladateľa Eltona Johna. V hlavnej úlohe sa ukázal Taron Egerton, ktorý svoju rolu zvládol bravúrne.

Rocketman si na stránke Rotten Tomatoes vyslúžil nádherných 89%, zatiaľ čo Bohemian Rhapsody má iba 61%. Celosvetovo a takisto aj na Slovensku sa však stále rozprávalo len o životopisnom filme o Freddiem Mercurym, ktorý si tento rok schmatol štyroch Oscarov a taktiež bol nominovaný na najlepší film roka.

film bohemian rhapsody
Zdroj: geektyrant.com

Rami Malek vo filme Rocketman?

Kde sa teda stala chyba? Prečo má Rocketman lepšie hodnotenia, no na druhú stranu sa vôbec nedočkal takého úspechu? Tým hlavným dôvodom môže byť práve herec Rami Malek, ktorého si po filme Bohemian Rhapsody zamiloval snáď každý. Za svoj úžasný herecký výkon bol aj adekvátne odmenený – získal Oscara za najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe.

Každopádne, v jednom štádiu vývoja si mal v snímke Rocketman Rami Malek zopakovať jeho úlohu Freddieho Mercuryho. Malo sa tak stať v jednej scéne, no tá sa nakoniec neuskutočnila. Režisér Dexter Fletcher nám však vysvetlil, že ako mala prebiehať a prečo vlastne nikdy nevznikla.

„V jednom bode som mal nápad, kde by Elton sedel v reštaurácii s jeho mamou. Myslel som si, že by pri druhom stole mohli sedieť John Reid a Freddie, a že by si navzájom kývali. Bolo by to úžasné, no nikdy sa to neuskutočnilo. Bolo by to moc veľké… Ja predsa nechcem vytvoriť ďalšie filmové univerzum!“

Rocketman
Zdroj: thescreeningroom.ph

Elton a Freddie sa predsa len poznali a občas spolu trávili čas. Zaujímavosťou je, že oba tieto hudobné talenty manažovala rovnaká osoba – John Reid. Vo filme Rocketman ho stvárnil Richard Madden, zatiaľ čo v Bohemian Rhapsody to bol Aiden Gillan. Každý z týchto filmov ukázal jeho úplne odlišnú verziu. Kde teda leží pravda?

Chceli by ste Malekove cameo vo filme Rocketman? Určite by to bola sranda, ale film to vôbec nepotreboval!

Zdroj: gaystarnews.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -