v ,

Dwayne Johnson v prvom traileri filmu Rampage bojuje proti zmutovanej gorile, vlkovi a aligátorovi. Podarí sa tejto snímke prekonať prekliatie filmov podľa hernej predlohy?

The Rock
Zdroj: warner bros.
REKLAMA

Rampage trailer

Pred nedávnom sme vám priniesli prvé fotografie a oznámený dátum premiéry s tým, že by sa už čoskoro mal objaviť trailer. A ten na seba nenechal dlho čakať. Štúdio Warner Bros. totižto do sveta vypustilo prvý prínos k ich novej akčnej snímke Rampage. Ak vám unikli všetky dostupné informácie, film je založený podľa predlohy arkádovej hry. Tá zachytáva niekoľko obrovských príšer, ktoré sa snažia zničiť celý svet. No pozor, do cesty sa im postaví Hollywoodská ikona Dwayne Johnson a takáto kombinácia neznie vôbec zle. Teda, aspoň na papieroch. Dokázali takéto niečo tvorcovia preniesť aj do kvalitného vizuálneho spracovania? Prvý trailer sa vás o tom pokúsi presvedčiť a miestami sa mu to naozaj darí.

Pripomienka na nostalgickú hru Rampage z roku 1980, ktorú možno poznáte; zdroj: aptgadget

Herecká posádka, ktorá bude čeliť nástrahám vo filme Rampage

Okrem spomínaného The Rocka sa nám predstavia aj iné hviezdy. Medzi nimi budú herci ako Joe Manganiello (Magic Mike), Malin Akerman (Watchmen), Jack Lacy (How to be Single), Naomie Harris (Skyfall), Jeffrey Dean Morgan (The Walking Dead) a Marley Shelton (Planet Terror). Režisérom je Brad Peyton, ktorý na filme pracoval so scenáristami Ryanom Engleom (Non-Stop), Carltonom Cuseom (Bates Motel) a Ryanom Condalom (Herkules).

REKLAMA

Talentované obsadenie by bolo na mieste, ale nás zaujíma niečo iné. Podarí sa konečne prekonať prekliatie, ktoré so sebou privádzajú filmy podľa hernej predlohy? V tomto momente by mohli fanúšikovia ostať pokojní, pretože daný trailer vyzerá naozaj zaujímavo. Sprevádzajú ho emócie, zábava, biely King Kong, poriadna akcia a iné. Premiéra je naplánovaná na 20. apríla 2018. Dáte filmu šancu? 

REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Hrdina

Napísal Branislav Petrus

Kde bolo tam bolo, vlastne ešte nič nebolo. A ani nič nebude, lebo som s******* lenivý. Tak ma nechaj tak a uvidíš, že začnem aj sám. Stačí vedieť ako na mňa. Ďakujem za pochopenie.

Pridaj komentár