PS5 exkluzivita Ratchet & Clank: Rift Apart odhaľuje skvelý trailer s ukážkou novej hrateľnej postavy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Očakávaná exkluzivita na konzoly PlayStation 5 dorazí o necelé dva mesiace. Aj z toho dôvodu sa vývojárske štúdio Insomniac Games pripomína ďalšou krátkou ukážkou z ich nadchádzajúceho herného kúsku. Tentokrát to je skvelý gameplay trailer s predstavením novej postavy, ktorá privedie do hry Ratchet & Clank: Rift Apart veľa skvelých a napínavých momentov.

Nový gameplay trailer k PS5 exkluzivite Ratchet & Clank: Rift Apart:

V najnovšej ukážke z hry vidieť, ako zlý Dr. Nefarious teleportuje hrdinské duo do inej dimenzie. Obaja sa nachádzajú na úplne rozdielnych miestach a zažívajú rozdielne situácie. Zatiaľ čo Ratchet musí uniknúť Dr. Nefariousovi, Clank spoznáva novú hrdinku menom Rivet z rasy Lombax.

Rivet disponuje niekoľkými skvelými zručnosťami a schopnosťami – dokáže sa uhýbať nepriateľom a zároveň do nich aj strieľať. Navyše po ruke vždy nosí kladivo, ktoré dokáže narobiť poriadny bordel. O nové rozmanité prvky a zážitky je teda postarané, ale to sa predsa od tejto úspešnej hernej série dalo očakávať.

Nový gameplay trailer k PS5 exkluzivite Ratchet & Clank: Rift Apart
Zdroj: ign.com

Ikonická dvojica sa vracia

Ratchet & Clank je sci-fi akčná plošinovka, ktorú má na svedomí talentované štúdio Insomniac Games (Spyro, Marvel’s Spider-Man, Spider-Man: Miles Morales). Séria vychádza už od roku 2002 exkluzívne na konzoly PlayStation, keďže vydavateľom a vlastníkom značky je Sony Computer Entertainment. S dvojicou animovaných hrdinov si sa mohol stretnúť na zariadeniach PlayStation 2, PlayStation 3, PSP, PS Vita, PlayStation 4 a čoskoro sa objavia aj na PlayStation 5.

Najnovšia hra zo série bude do istej miery tiež ukážkou toho, čo dokáže ovládač DualSense od Sony. Pripraviť sa tiež môžeš na raytracing, 4K rozlíšenie a podporu haptickej spätnej väzby. Dobre vyzerajúca dobrodružná novinka ponúkne naozaj všetko potrebné k hernému zážitku novej generácie, do ktorého tvorcovia pridali aj české titulky. 14. diel z tejto vesmírnej franšízy vychádza 11. júna 2021.

Páčil sa ti nový gameplay trailer na hru Ratchet & Clank: Rift Apart, ktorý privedie na scénu úplne novú postavu? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -