Rozdupal aj hity od Netflixu. Najsledovanejší seriál súčasnosti ponúka drsnú zábavu

Nenechajte si ujsť

Akčný seriál od Amazonu rozdrvil konkurenciu

Ani Netflix, ani HBO Max či Disney+. Najsledovanejší seriál súčasnosti ponúka streamovacia služba Prime Video, kde v polovici decembra štartovala 2. séria drsnej akčnej kriminálky Reacher. Tá sa medzi divákmi opäť teší rekordnému záujmu a spokojný Amazon už medzičasom stihol potvrdiť aj nové pokračovanie.

Reacher podľa Comic Book nedal konkurencii najmenšiu šancu a s prehľadom sa stal najsledovanejším seriálom posledných týždňov. Akčná novinka v hlavnej úlohe so svalovcom Alanom Ritchsonom zaznamenala po debute sledovanosť na úrovni 1,69 miliárd minút a jasne porazila aj seriály od konkurencie ako poslednú sériu The Crown či reality show Squid Game: Challenge od Netflixu.

trailer reacher 2. séria
Zdroj: Prime Video

Pokoril svoj vlastný rekord

Reacher sa pre službu zároveň stal vôbec najsledovanejším seriálom celého minulého roka. Už prvá séria pri štarte vo februári 2022 zaznamenala obrovský divácky záujem a vytvorila pre službu nový rekord sledovanosti. Druhá séria tento rekord pokorila len za prvé tri vydané epizódy, informuje Movie Web. Fanúšikovská základňa od premiéry ešte poriadne narástla a známeho armádneho vyšetrovateľa čaká na Amazone veľká budúcnosť.

Seriálový hit Amazonu je postavený na sérii obľúbených kníh spisovateľa Lee Childa. Príbeh sleduje Jacka Reachera, bývalého armádneho vyšetrovateľa, ktorý na svojich cestách po USA naráža na problémy a odhaľuje komplikované prípady. Úvodná séria pokryla udalosti prvej Childovej knihy Killing Floor, čerstvá sezóna sa zameriava na 11. diel kníh s názvom Bad Luck and Trouble. Reacher tu vyšetruje smrť členov svojej bývalej jednotky a odhaľuje sprisahanie veľkej korporácie.

Reacher 2.séria
Zdroj: YouTube / Screen Connections

Tretia séria už je na ceste

Amazon sa svojho hitu len tak nevzdá a z Reachera sa môže stať nová seriálová klasika. Služba už v predstihu potvrdila aj vznik tretej série, ktorá sa už nachádza v produkčnej fáze. S trochou šťastia by teda Reacher mohol pokračovať ešte koncom tohto roka. Amazon má zároveň k dispozícii hromadu materiálov aj na ďalšie série, keďže knižná séria sa doposiaľ dočkala až 26 kníh.

Budúcnosť seriálu však bude záležať predovšetkým od hlavnej hereckej hviezdy, Alana Ritchsona, ktorý vyjadril záujem hrať aj v hollywoodskych blockbusteroch. Nedávno svet napríklad obletela informácia, že gigantický svalovec by rád stvárnil Batmana.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -