REKLAMA

Fanúšikmi očakávaný sci-fi film Ready Player One z dielne Stevena Spielberga je už za dverami. Štúdio Warner Bros. nám prinieslo opäť ďalší skvelý trailer. Nachádzajú sa v ňom nové easter eggy, ktoré neskôr uvidíme aj v pripravovanej snímke. Medzi ne patrí aj oživenie klasickej scény z legendárneho Jurského parku!

Ready Player One nový trailer!

REKLAMA

Píše sa rok 2045 a svet sa nachádza v post-apokalyptickom stave. Nezostalo už žiadne miesto, kam by sa dalo ísť – Až na jednu výnimku. Tou je virtuálna realita menom OASIS, kam chodia ľudia žiť svoje druhé životy. Ide priam o nekonečný svet, v ktorom sa dá robiť takmer všetko. Od žitia obyčajného života, cez spoznávanie nových ľudí až po akčné závody na život a na smrť. Samotný tvorca hry, James Halliday (Mark Rylance), však tesne pred svojou smrťou oznámil, že sa niekde vo svete OASISu nachádza “Easter egg“, ktorý predstavuje neuveriteľné bohatstvo a samotnú nadvládu nad celou virtuálnou realitou. O jeho získanie sa bude snažiť aj hlavný protagonista filmu, mladík menom Wade Owen Watts (Tye Sheridan).

Ready Player One nový trailer
Zdroj: geekpill.com

Produkciu si rozdelia Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures a taktiež DreamWorks Pictures. O réžiu filmu sa postará svetoznámy Steven Spielberg, ktorý sa bude taktiež podielať na produkcii, spoločne s jeho kolegami Donaldom De Lineom, Danom Farahom a Kristie Macosko Kriegerovou. Výkonným producentom filmu je Bruce Berman. Predlohou filmu je novela Ernesta Clinea toho istého názvu, ktorá bola vydaná v roku 2011. Na scenári sa bude taktiež podieľať Ernest Cline, v spolupráci so Zakom Pennom. O hudbu vo filme sa postará skladateľ Alan Silvestri – známy pre jeho hudbu v trilógii Návrat do budúcnosti. Ready Player One sa k nám dostane do kín už 29. marca!

Tešíte sa na tento easter eggmi naplnený film? Ako podľa vás spracuje Spielberg tento koncept? Napíšte nám, čo si myslíte do komentárov!