Easter eggmi preplnený Ready Player One trailer Stevena Spielberga k nám dorazil z Comic-Conu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Štúdio Warner Bros. odhalilo prvý Ready Player One trailer. Ide o filmovú adaptáciu Stevena Spielberga natočenú podľa populárnej knižnej predlohy s rovnakým názvom. A ako mnohých isto nadchne, je to nostalgický zážitok pre geekov absolútne preplnený referenciami na klasickú pop kultúru osemdesiatych rokov. Prvotnej ukážky všetkých easter eggov sme mali možnosť vidieť pred týždňom s vydaním exkluzívneho obrázku. Ten sa však nemôže porovnávať so samotným trailerom.

Ready Player One trailer

Zábery z traileru nám ukazujú hlavnú postavu Parzivala, ktorý žije meste Columbus roku 2045. Sledujeme, ako sa chlapec žijúci v polorozpadnutej chudobnej štvrti plíži do svojej schátranej dodávky a pomocou virtuálnej reality uniká do OASIS. Na prvý pohľad je trailer plný vizuálne epickej akcie. Aby ste však zachytili všetko, čo ukrýva, budete si ho musieť pozrieť viackrát.

ready player one trailer
Zdroj: cinemablend.com

Na začiatok, keď Prizval vojde do dodávky a pripravuje sa na vstup do OASIS, zo steny si vezme akési hologramické zariadenie. Zavesené pritom bolo na starom ovládači ku konzole Atari. Parizval pokračuje v opisovanú svojho príbehu a rozrozpráva sa o tom, ako rád by sa narodil v osemdesiatych rokoch. To by nám malo dať hrubý obraz ohľadom množstva referencií, ktoré sa vo filme vyskytnú.

V nasledujúcich scénach vidíme Iron Gianta, ktorý sa prechádza po mimozemskej krajine spolu s Ninja Korytnačkou. Iron Giant vyzerá obrovsky, no rovnako ako všetky ostatné easter eggy, sa ukázal iba na krátku chvíľu. Dokonca sa nám naskytne pohľad na Sochu Slobody z Ghostbusters. Ďalšie zábery zahŕňajú závodiace auto DeLorean z kultového Návratu do budúcnosti. Ďalej sme svedkami ohromného boja, kde niekto (jazdiaci na mechanickom škorpiónovi) vystrelí z dela a zničí Freddyho Kruegera. Do konca trailera si ešte stihneme všimnúť Dukea Nukema, monster truck Bigfoot, Mystery Mobile zo Scooby Doo, auto z filmu Days of Thunder a motorky z Trona a Akiry.

Referenciami preplnený trailer na Ready Player One Stevena Spielberga sa do kín dostane 30. marca 2018. Dovtedy sa pozrite na trailer a dajte nám vedieť, koľko easter eggov sta našli vy!

ready player one trailer
Zdroj: plus.google.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -