REKLAMA

Reboot filmu Willy Wonka

Štúdio Warner Bros. sa pomaličky blíži do poslednej fázy rokovania s režisérom Paulom Kingom (Paddington), ktorý by si mal za kamerou skúsiť ich nadchádzajúci projekt Willy Wonka. Ešte v októbri 2016 štúdio získalo práva a požiadalo Simona Richa, aby napísal scenár. Ten sa pôvodne nazýval “Skoré dobrodružstvá Willyho Wonku“. Aj keď sa síce zatiaľ neobjavujú žiadne správy, ktorým smerom sa projekt poberá, uvidíme pravdepodobne prequel pôvodného filmu. Ako som už spomínal, scenáristom bude Simon Rich, ktorému pomáha producent David Heyman.

Gene Wilder ako Willy Wonka, Zdroj: screenrant.com

Ryan Reynolds v hlavnej úlohe?

Naposledy sme o projekte počuli v júli. Herec Ryan Reynolds (Deadpool) v jednom zo svojich rozhovorov spomenul, že by si veľmi rád zahral titulnú postavu Willyho Wonku. Aj keď by bolo určite zaujímavé vidieť tohto 37 ročného herca v takejto úlohe, no zatiaľ neexistuje žiaden náznak toho, aká verzia sa vo filme objaví. Či sa dočkáme mladšieho prevedenia, alebo toho staršieho.

REKLAMA

Ikonická postava sa po prvýkrát objavila na veľkom plátne v roku 1971, kedy sme si ju mohli vychutnať v podobe legendárneho Gene Wildera. Neskôr sme ju mohli vidieť v prevedení ďalšieho kvalitného herca, Johnnyho Deppa. Stalo sa tak v roku 2005, kedy nám knižné dielo spisovateľa Roalda Dahla utkvelo v pamäti.

Život recenzia
Zdroj: wall.alphacoders.com

Ak si ešte pamätáte, štúdio taktiež vydalo film podľa knižnej adaptácie 2066 od tohto spisovateľa pod názvom The BFG. Tento vcelku zaujímavý film zrežíroval sám Steven Spielberg. V súčastnosti táto legenda vyvíja novinku, ktorá sa taktiež radí do zbierky Roalda Dahla, The Witches. Preto štúdio dúfa, že sa ich plány naplnia a všetko prebehne bez akýchkoľvek problémov. Avšak, film nebude nasledovať knižné predlohy a my teda môžeme len bádať, kam nás tvorcovia dostanú a aké dobrodružstvá sa nám budú snažiť ukázať.

Ak ste čítali alebo videli film Charlie a továreň na čokoládu, určite sa máte načo tešiť. Nadchádzajúci film z daného sveta kvalitou určite nesklame a my musíme len počkať, kedy nám štúdio Warner Bros. prezradí viac.