Naozaj sa pripravuje reboot seriálu Dexter? Titulný herec Michael C. Hall nám dáva nádej na návrat legendárnej drámy!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Reboot seriálu Dexter

Fanúšikovia hitového seriálu Dexter sa možno nakoniec dočkajú návratu tejto temnej drámy na obrazovku televízie… Titulný herec seriálu, Michael C. Hall, je síce momentálne zaneprázdnený inými projektami, no jeho najnovším prehlásením nás naozaj prekvapil. A dodal nádej. Čo nám teda o možnom reboote seriálu Dexter herec prezradil?

Dexter
Zdroj: followingthenerd.com

Dexter, seriál založený na knižnej sérii spisovateľa Jeffa Lindsaya, nasleduje život Dextera Morgana – policajného vyšetrovateľa počas dňa, sériového vraha počas noci. Je však sporné, či by sme tohto človeka mohli nazvať zlým. Dodržiava totižto isté pravidlá, vďaka ktorým sa uistí, že vraždí naozaj len ten najhorší druh kriminálnikov. Seriál, ktorý v rokoch 2006 – 2013 obdržal 8 sérií, sa dočkal neskutočného úspechu nielen medzi divákmi, ale aj kritikmi. Úžasné herecké obsadenie a skvelá filmárska práca boli ohodnotené veľkým množstvom prestížnych ocenení, ktoré budú navždy dôkazom skvelého seriálu.

Vrátil by sa titulný herec?

Od úlohy chladného Dextera Morgana si Hall očividne vyberal vcelku odlišné postavy, veľmi rozdielnej povahy. Fanúšikovia tak nejak automaticky usúdili, že herec chce od tohto kariérneho smeru odbočiť. Ako sa však ukazuje, to vôbec nie je pravda. V novom rozhovore s portálom Variety nám totižto prezradil, že naozaj by nemal nič proti návrate Dextera:

„Možno by to šlo. Je to naozaj realizovateľné, ak sa zamyslíme nad tým, ako seriál skončil – k Dexterovi by sme sa mohli vrátiť. Zo svojej strany už len potrebujem počuť nápad na niečo, vďaka čomu by sa oplatilo vracať. Veď nikdy nehovor nikdy.“

reboot seriálu dexter michael c. hall
Koniec seriálu mnohých sklamal; Zdroj: ew.com

Samozrejme, v seriálovej alebo filmovej brandži, či celkovo v kinematografii, je falošná nádej zaručeným spôsobom, ako zostať sklamaný. Nebudeme vás teda na nič nabádať a rovno by sme si mali všetci uvedomiť, že šance na obnovenie Dextera sú takmer nulové. Na druhú stranu je pravda, že všetko staré je v televízii poslednou dobou zrazu nové. Samý reboot, prequel, pokračovanie, remake… Je teda možné, že by sa k nám postava Dextera Morgana vrátila iným spôsobom, ako rebootom? My by sme to určite privítali!

Aký máte názor na seriál Dexter? Pozerali ste ho, a ak áno, tešili by ste sa z možného rebootu? To, či si myslíte, že Michael C. Hall by sa k roli mal vrátiť, nám napíšte do komentárov!

ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -