Ďalšia postava odhalená! Ktorý herec si v reboote Tomb Raider zahrá otca hlavnej hrdinky Lary Croft?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Štúdio Warner Bros. si poslednou dobou dávalo naozaj veľkú námahu so skladaním kreatívneho týmu, ktorý bude stáť za filmom Tomb Raider. V roku 2018 sa dočkáme už tretieho pokusu o predstavenie postavy Lary Croft na filmovom plátne. Dva filmy, v ktorých si hlavnú úlohu zahrala Angelina Jolie za sebou zanechali nie veľmi príjemný pocit. K nadchádzajúcemu a ambicióznemu rebootu sa ale aj napriek tomu pridalo už veľa talentovaných a ocenených hercov. Medzi herecké obsadenie zatiaľ patria Alicia Vikander (Croft), Walton Goggins (záporák), Daniel Wu (spojenec Lary). Kombinujúc talenty hercov so schopnosťami režiséra Roara Uthauga, reboot Tomb Raider zatiaľ vôbec nevyzerá zle.

Ako sme sa nedávno dozvedeli, natáčanie filmu v Južnej Afrike sa začalo iba pred pár dňami. To nasledujú veľmi vzrušujúce správy. Od portálu THR sa dozvedáme, že ku hereckému obsadeniu sa pripojil herec Dominic West. Skúsený herec si zahrá rolu Richarda Crofta, otca Lary. Richard je aristokratický archeológ, ktorý je taktiež kľúčovou postavou v herných príbehoch. V predošlých Tomb Raider filmoch si ho zahral herec Jon Voight, dôležitosť tejto postavy v novom filme ale ostáva nejasná.

Tomb Raider reboot Dominic West
Herec Dominic West, ktorý si v reboote zahrá otca Lary Croft | Zdroj: standard.co.uk

O čom bude nový Tomb Raider?

Od štúdií MGM a GK Films sme sa oficiálnej synopse ešte nedočkali. Producent Graham King nám ale ešte v novemberi prezradil, že príbeh bude o dobrodružstve Lary Croft, na ktoré sa vydá, aby našla svojho dlho-strateného otca. Producent príbeh opísal ako „príbeh, ktorý vedie späť ku koreňom“. Režisér Uthaug už dávnejšie potvrdil, že príbeh je založený na hre z roku 2013, nie na origináli.

Uthaug sa drží scenáru od Genevy Robertson-Dworet, ktorá už pracovala na snímkach ako Transformers a momentálne pracuje na filmoch Gotham City Sirens, Dungeons and Dragons a Sherlock Holmes 3.

Filmový reboot natočený podľa herného rebootu si v kinách pozrieme 16. marca 2018. 

ZDROJTHR

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -