Recepty: Tie najlepšie vianočné pochúťky ku sledovaniu filmov!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Recepty na vianočné pochúťky ku filmom

Viete si vôbec predstaviť Vianoce bez klasických filmov, ktoré v televízii bežia každý rok? Niekto na ne možno nadáva a dosť pravdepodobne vám už lezú na nervy, sú však súčasťou tradície každého milovníka rozprávok, komédií a rodinných príbehov. Keď ste už však dojedli štedrovečerné jedlo, čím sa pri televízii do dobrej nálady ponúknete? Práve to vám dnes prezradím! Toto je zopár jednoduchých receptov na (neobyčajné) vianočné pochúťky ku filmom, ktorými obšťastníte celú rodinu!

Sladké vianočné sušienky

Zdroj: crazyforcrust.com

Jednoduchou klasikou nič nepokazíte. Sušienky na viacero štýlov nemajú šancu sklamať, obzvlášť kvôli voľnosti s ozdobovaním. Kto hovorí, že koláčiky upečené z kúpeného cesta musia byť nudné? Stačí im dodať dušu – na čom je najlepšie, že kreativite sa medze nekladú. Pre inšpiráciu klikaj na tento odkaz.

Farebný koláč s lentilkami

Zdroj: number-2-pencil.com

Berte to ako radu: takmer akýkoľvek koláč obohatíte tým, že doňho pridáte lentilky a kúsky čokolády. Zároveň ho tým obohatíte farbou, čím vynikne na akejkoľvek vianočnej párty. Celkovo by vám jeho príprava nemala zabrať viac ako hodinu, čo z neho robí perfektnú možnosť ako pochúťka na poslednú chvíľu. Ako spraviť cesto a piecť sa dozviete na tomto odkaze.

Vianočný popcorn

Zdroj: lilluna.com

Čo by to predsa bolo za sledovanie filmov, keby ste pri tom nemali popcorn? Aby ste sa však dostali do poriadnej vianočnej nálady, dodajte mu niečo navyše. Tu máte takmer nekonečný počet rôznych kombinácií, takže ochutnajte čo najviac z nich. Zo začiatku môžete vyskúšať popcorn obliať čokoládou a dať do chladničky. Garantujem vám – nikdy by ste nepovedali, ako dobre sa sladkosti miešajú s chuťou tohto klasického filmového snacku. Viac možností nájdete na tomto odkaze.

Koláč v štýle Grincha

Zdroj: thebearfootbaker.com

Začnite tým, že upečiete koláč s červeným potravinárskym farbivom. Z neho potom vyrežte ľubovoľný tvar, položte ho na plech a zalejte nazeleno nafarbeným cestom. Ľahko tak spravíte nádherný a farebný koláč, v ktorom sa ukrýva prekvapenie – či už tvar srdiečka, písmena alebo prakticky čohokoľvek, čo sa vám do koláča podarí vyrezať. Viac možností preskúmajte na tomto odkaze.

Jedlé šálky horúcej čokolády

Zdroj: pinterest.com.au

Pozývate si domov hostí či sa jednoducho chcete predviesť pred rodinou? Posledný recept je potom zaručene pre vás! Možno je celkom komplikovaný, respektíve zdĺhavý, no verte mi – výsledok stojí za to. Ako jednoducho spraviť jedlú šálku čokolády sa dozviete na tomto odkaze.

Zdroj: countryliving.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -