Príďte si vyskúšať novú výzvu! Red Bull Escape Room už aj v Bratislave!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Red Bull Escape Room už aj v Bratislave!

Máte radi riešenie hlavolamov? Chcete si trochu precvičiť mozgové závity po jesennom spánku? V tom prípade tu je pre vás pripravený celosvetovo preslávený Escape Room od spoločnosti Red Bull. V úplnej premiére na Slovensku sa každý z vás bude môcť kvalifikovať na Majstrovstvá Sveta, ktoré sa odohrajú v marci 2019 v zatiaľ neodhalenej krajine.

Potrebujete iba partiu štyroch nadšencov, s ktorými sa prídete od 10. až do 12. kvalifikovať do auly EUBA. Bude na vás čakať 20-minútová výzva kde budete musieť premýšľať v limitovanom čase, logicky uvažovať a hlavne spolupracovať s vaším tímom. Čo pre to treba urobiť?

Zdroj: Audrey Pronin/Red Bull Content Pool

Je to jednoduché, stačí si zahrať hru na tomto odkaze a po jej dokončení vytvoriť svoj tím z ďalších troch hráčov. Na Slovensku sa prvé kvalifikácie už ukončili, mohli ste ich vidieť v Košiciach a Trnave. Prvé majstrovstvá sa odohrávali v roku 2017 v Budapešti a stali sa obrovskou udalosťou pre všetkých mind gamerov.

Tentokrát sa do projektu zapojilo až 25 krajín. Ak by ste sa teda stali úspešnými, neskôr by ste hrali proti tým najlepším mind gamerom z krajín ako USA, Austrálie či Francúzska. Všetky hry a výzvy navrhol génius Dr. Scott Nicholson, s pomocou univerzitných mozgov z univerzít, akými sú MIT či TU Wien.

Zdroj: Hugo Silva/Red Bull Content Pool

Zúčastníte sa veľkej Red Bull výzvy? Stretli ste sa už s týmito majstrovstvami? Máte radi podobné súťaže? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: TS Red Bull

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -