Red Dead Redemption 2 predstavuje gameplay video! V čom sa líši od iných hier?

Nenechajte si ujsť

Red Dead Redemption 2 je pokračovanie prvého dielu z roku 2010. Hra je unikátna grafikou, hrateľnosťou, ale aj skvelým prostredím, v ktorom sa nachádza. Stojí za ňou štúdio Rockstar Games, ktoré je preslávené najmä GTA sériou. Avšak tento rok možno naplno zaboduje aj táto novinka!

Red Dead Redemption 2 gameplay video

Chcete si pozrieť Ameriku 19. storočia v 4K? Pri novom gameplay videu máte tú možnosť! Hra sa nám predstavuje naozaj komplexne. Za 6 minút videa sa dozvedáme naozaj veľa nových informácií o hre, ktoré nás presvedčia o jej kúpe.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Dw_oH5oiUSE]

Čo nás v hre čaká?

V hre spoznávame územie ešte neprebádanej Ameriky a zažívame pri tom mnohé akčné dobrodružstvá. Vidíme to, ako rastie celý divoký západ a stále pribúdajú nové a nové mestá. V nich sa však stretneme aj s mnohými nepríjemnosťami a určite vytiahneme aj našu zbraň! V hre si môžeme zvoliť naše možnosti či už pri boji alebo pri obyčajných ľuďoch, z ktorých môžeme mať priateľov alebo aj nepriateľov. V Red Dead Redemption 2 budeme môcť taktiež plniť mnoho zaujímavých úloh. Našimi rozhodnutiami budeme ovplyvňovať celý príbeh a výber toho, ako chceme pokračovať, je len na nás!

Red Dead Redemption 2 gameplay trailer
Zdroj: rockstargames.com

Čo bude v ďalšom videu?

Taktiež sa od Rockstar Games dozvedáme, čo príde v ďalšom gameplay videu. V ňom sa dozvieme viac o misiách, aktivitách ktoré budeme v Red Dead Redemption 2 praktikovať, o nepriateľských gangoch a viac! Určite sa ešte máme na čo tešiť!

Kedy si hru konečne budeme môcť sami skúsiť?

Red Dead Redemption 2 k nám príde už 26. októbra 2018 na Xbox One a Playstation 4. Hru si však môžeme predobjednať už dnes. Na výber máme tri verzie hry – standard edition, special edition a ultimate edition.

Čo hovoríte na prvé gameplay video z tejto hry? Veríte jej a máte ju už predobjednanú, alebo si radšej počkáte na väčšie odhalenia? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -