Zahráme si Red Dead Redemption 2 na PC už budúci rok?

Nenechajte si ujsť

Hra Red Dead Redemption 2 by podľa najnovších informácií mala vyjsť aj na PC. Dočkať by sme sa jej vraj mali už koncom budúceho roka! Ako je ale možné, že sme o tom doteraz nevedeli?

Red Dead Redemption 2 na PC
Zdroj: polygon.com

Red Dead Redepmtion 2 aj na PC?

Red Dead Redemption 2 je pokračovanie prvého dielu, za ktorým stojí úspešný vývojár Rockstar Games. Toto štúdio stojí napríklad aj za výrobou jednej z najpopulárnejších herných sérií – Grand Theft Auto. Hra bola zatiaľ oznámená len na 2 konzoly a to Xbox One a PlayStation 4. Po novom sa k nám však dostávajú informácie, že by mohla mať aj svoju PC verziu!

Prvé informácie o príchode tejto novinky na PC sú z júna, kedy si dal programátor z Rockstar Games na svoj Linked In účet do poltfória to, že pracoval na výrobe hry. Tam však zahrnul nie len Xbox a PS4 verziu ale aj PC. Novšie informácie sú však len pár dní staré. Ide o to, že jedna švédska stránka zaradila Red Dead Redemption 2 do svojej ponuky. Dátum releasu bol na stránke stanovený na 31. decembra 2019.

Red Dead Redemption 2 na PC
Zdroj: gametransfers.com

Štúdio stále mlčí!

Štúdio Rockstar Games sa zatiaľ k ničomu nevyjadrilo. Avšak možno iba robia to, čo pri ich úspešnejšej hre GTA V, pri ktorej najskôr oznámili len konzolové verzie a až neskôr aj tú na PC. Red Dead Redemption 2 vychádza na PlayStation 4 a Xbox One už o 5 dní a my sa jej naozaj nevieme dočkať. Bude práve táto akčná bomba najlepšou hrou roka 2018?

Potešili ste sa keď svitla nádej, že Red Dead Redemption 2 bude aj na PC, alebo vám bude stačiť iba jej konzolová verzia?

Zdroj: vg247.com

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -