Red Dead Redemption 2 – Novinka od Rockstaru zrejme vyjde aj na PC!

Nenechajte si ujsť

Red Dead Redemption 2 – Novinka od Rockstaru, ktorá bola oznámená len ako konzolová hra, zrejme príde aj na PC! Ako sme na to prišli a prečo Rockstar tají PC verziu tejto akčnej adventúry?

Red Dead Redemption 2 na PC?

Red Dead Redemption 2 je hra, ktorá sa odohráva v Amerike v roku 1899. Je to pokračovanie prvého, úspešného dielu. Za touto hrou stojí Rockstar, ktorí stoja napríklad aj za hernou sériou Grand Theft Auto. Sme u nich zvyknutí na mlčanie ohľadne PC verzií, čo patrí k ich marketingu. Pri poslednej časti GTA odmietali PC verziu 2 roky, aj keď sa o nej každú chvíľu dostávali na povrch informácie.

A tak tomu zrejme bude aj pri Red Dead Redemption 2. Vo všetkých oficiálnych vyjadreniach sa hovorí, že hra bude len na Xbox One a PlayStation 4, no vyzerá to tak, že príde aj PC verzia. Tieto špekulácie vznikli z toho, že jeden z členov Rockstar Games si na svoj profil napísal, že táto hra vyjde aj na PC. Väčšina fanúšikov tejto teórií verí a aj my dúfame, že to tak naozaj bude a Red Dead Redemption 2 na PC naozaj uvidíme.

Red Dead Redemption 2 na PC
Zdroj: gamebyte.com

Kedy si hru budeme môcť zahrať?

Red Dead Redemption 2 by sa k nám malo dostať už 26. októbra tohto roku. Myslíme si však, že zo začiatku to bude len na klasické konzole ako PlayStation 4 a Xbox One. Táto novinka je pokračovaním Red Dead Redemption, ktoré bolo vydané už pred ôsmimi rokmi, v roku 2010. Vtedy vyšla na PlayStation 3, Xbox 360 a Xbox One.

Myslíte si, že hra naozaj príde aj ako PC verzia, alebo si ju budeme môcť zahrať len na konzolách? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -