OFFOstatné

Prvý trailer na westernovú hru Red Dead Redemption 2 vyzerá ako film! (OFF)

Sme síce filmový portál, ale kategória OFF našťastie funguje ako má. Táto hra si určite zaslúži našu pozornosť, pretože jej prvý trailer na Red Dead Redemption 2 vyzerá ako scény z filmu. Pokračovanie série Red Dead je to, na čo sme všetci čakali. Sme síce jednou vecou sklamaní, ale k tomu sa dostaneme.

Rockstar, štúdio ktoré vytvorilo sériu Red Dead ale aj známy titul ako Grand Theft Auto, začalo pred pár dňami teasovať novú hru. Najprv si zmenili profilovku, cover fotku na facebooku, pokračovalo to oficiálnym oznámením a ualá, prvý trailer je vonku. Jedná sa teda o hru Red Dead Redemption 2, pričom sme všetci čakali, že pôjde o nový podtitul série Red Dead. Vychutnajte si tento trailer, a potom sa pozrieme na to, čo Nás čaká.

Prvý trailer na hru Red Dead Redemption 2

Čo Nás čaká v pokračovaní hernej série Red Dead?

Ako sme už napísali, trailer je nádherný a vyžaruje z neho pocit filmu. Vyzerá to ako mix The Revenant, Hateful Eight a Magnificent Seven, však? Určite môžeme čakať úžasný príbeh, a tak sa to filmu ešte viac priblíži. Čo je však úplnou novinkou, v hre bude možnosť hrať multiplayer, tzv. Red Dead Online! Určite sa práve pýtate, či bude táto hra znova exkluzivitou pre konzole. So slzami v očiach Vám oznamujeme, áno, táto hra je zatiaľ oznámená iba na Xbox One a PS4. Uvidíme, či vývojári zmenia názor, keď uvidia zárobky. Všetkým ide predsa len o peniaze, nie?

Hra bude dostupná na jeseň roku 2017, no dohady sú, že presný dátum vydania na Slovensku bude 22. septembra. Tak čo, tešíte sa na obnovenie tejto série, a prežijete znova kúsok nostalgie?

Red Dead Redemption 2

Magnificent 7?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár