Prvý trailer na westernovú hru Red Dead Redemption 2 vyzerá ako film! (OFF)

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Sme síce filmový portál, ale kategória OFF našťastie funguje ako má. Táto hra si určite zaslúži našu pozornosť, pretože jej prvý trailer na Red Dead Redemption 2 vyzerá ako scény z filmu. Pokračovanie série Red Dead je to, na čo sme všetci čakali. Sme síce jednou vecou sklamaní, ale k tomu sa dostaneme.

Rockstar, štúdio ktoré vytvorilo sériu Red Dead ale aj známy titul ako Grand Theft Auto, začalo pred pár dňami teasovať novú hru. Najprv si zmenili profilovku, cover fotku na facebooku, pokračovalo to oficiálnym oznámením a ualá, prvý trailer je vonku. Jedná sa teda o hru Red Dead Redemption 2, pričom sme všetci čakali, že pôjde o nový podtitul série Red Dead. Vychutnajte si tento trailer, a potom sa pozrieme na to, čo Nás čaká.

Prvý trailer na hru Red Dead Redemption 2

Čo Nás čaká v pokračovaní hernej série Red Dead?

Ako sme už napísali, trailer je nádherný a vyžaruje z neho pocit filmu. Vyzerá to ako mix The Revenant, Hateful Eight a Magnificent Seven, však? Určite môžeme čakať úžasný príbeh, a tak sa to filmu ešte viac priblíži. Čo je však úplnou novinkou, v hre bude možnosť hrať multiplayer, tzv. Red Dead Online! Určite sa práve pýtate, či bude táto hra znova exkluzivitou pre konzole. So slzami v očiach Vám oznamujeme, áno, táto hra je zatiaľ oznámená iba na Xbox One a PS4. Uvidíme, či vývojári zmenia názor, keď uvidia zárobky. Všetkým ide predsa len o peniaze, nie?

Hra bude dostupná na jeseň roku 2017, no dohady sú, že presný dátum vydania na Slovensku bude 22. septembra. Tak čo, tešíte sa na obnovenie tejto série, a prežijete znova kúsok nostalgie?

Red Dead Redemption 2
Magnificent 7?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -