Red Dead Redemption 2 na Xbox takmer úplne zadarmo už v máji. Ako ju získať?

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Predplatitelia služby Xbox Game Pass sa majú na čo tešiť. Po Zaklínač 3: Divoký Hon a ďalších zaujímavých hrách nám tentokrát Microsoft prináša Red Dead Redemption 2. Ide o akčnú westernovú hru od Rockstar Games, ktorí sú populárni aj vďaka svojim titulom ako Bully a Grand Theft Auto. Hru si môžete stiahnuť zadarmo už 7. mája 2020.

rdr2
Zdroj: wall.alphacoders.com

Zatiaľ hra príde len na konzoly

V súčasnej dobe očakávame Red Dead Redemption 2 len na konzolovom Game Passe. Na Windows 10 by mala doraziť hra neskôr. Je vidno, že Game Pass je veľkou budúcnosťou Microsoftu a veľké plány s ním majú aj pre Xbox Series X. Xbox Game Pass je teraz dostupný za 9,47€ mesačne a s ním môžete získať neobmedzený prístup k viac ako sto kvalitným konzolovým hrám.

Ak hrávate hry aj online, tak je pre vás najlepšou voľbou Xbox Game Pass Ultimate, ktorý obsahuje aj Xbox Live Gold, a je dostupný za 12,40€. Naviac dostanete k nemu aj prístup do knihovni hier z Windows 10.

O čom je Red Dead Redeptiom 2?

Red Dead Redemption 2 je epický príbeh o živote v neúprosnom srdci Ameriky. Obrovský atmosférický svet taktiež poskytne základy pre úplne nové zážitky v multiplayerovom režime. Znovu vitajte vo svete, v ktorom sa nezákonné hazardné hry, prestrelky a pitie stávajú životným štýlom.

Amerika, píše sa rok 1899. Začal sa koniec éry divokého západu a muži zákona lovia posledných členov gangov. Tí, ktorí sa nevzdajú, alebo nepodľahnú, sú zabití. Po zlom zvrate vlámačky vo westernovom mestečku Blackwater, sú Arthur Morgan a jeho gang Van der Linde donútení k úniku.

V pätách sú im federálni agenti a najlepší lovci odmien v krajine. Aby gang prežil, je donútený lúpiť, kradnúť a prebojovať sa drsným vnútrozemím Ameriky. Kvôli nezhodám v gangu hrozí jeho rozpadnutie, Arthur sa musí rozhodnúť medzi vlastnými ideálmi a vernosťou ku gangu, ktorý ho vychoval.

Tak čo, tešíte sa na Red Dead Redemption 2 zadarmo? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: indian-tv.cz, progamingshop.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -