Najslávnejšia romantická komédia sa vracia! Herci z Lásky Nebeskej opäť pokope v novom traileri na pokračovanie po 13 rokoch!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Láska Nebeská sa po 13 rokoch vracia!

Áno, vidíte dobre! Tá romantická sladkosť, ktorú vás určite vaša ženská polovička prinútila cez Vianoce pozerať, sa vracia! Láska Nebeská, alebo teda v angličtine Love Actually, sa do filmografie zapísala ako jedna z najlepších romantických komédií. Tak ako my cez Vianoce máme Mrázika a Tri oriešky pre Populušku, tak sa za oceánom púšťa tento film. Určite teda nejdeného fanúšika poteší, že sa na osudy jeho obľúbených postáv pozrie znova, i keď, tentoraz to bude až po neuveriteľných 13 rokoch!

A vracajú sa naozaj všetci! Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Laura Linney, Andrew Lincoln, Chiwetel Ejiofor, Keira Knightley, Martine McCutcheon, Bill Nighy a Rowan Atkinson. Poviem vám, až ma začala bolieť hlava z toho, koľko (teraz už veľkých) hercov tam vlastne je. Tento zoznam teda určite potešil všetkých fanúšikov. Samozrejme, vracia sa aj štáb na čele s režisérom Richardom Curtisom. Čo to však vlastne bude?

Oficiálny plagát na krátkomentážne pokračovanie Lásky Nebeskej, Red nose Day Actually
Oficiálny plagát na krátkomentážne pokračovanie Lásky Nebeskej, Red Nose Day Actually; Zdroj: ew.com

Teraz asi príde časť, ktorá vás možno trošku sklame. Nejedná sa totižto o celovečerný film. Pôjde iba o krátkomentážny televízny film, ktorý bude mať približne 15 minút. Vysielať ho bude stanica NBC, 25. mája. Tento deň je symbolický jednou vecou, je deň Červeného Nosu (organizácia, ktorá pomáha zbierať peniaze pre chudobné deti). NBC teda do sveta pustí tento špeciál a vy (ak žijete v USA) počas neho môžte zatelefonovať a darovať pár peniažkov na dobrú vec.

Určite to je zaujímavá vec, projekt nie je vynútený. Názov tohto pokračovania sa volá Red Nose Day Actually. Uvidíme teda, či ho NBC po odvysielaní zverejní aj na oficiálnom kanáli. Ak áno, určite sa sem vráťte, budeme ho mať pre vás nachystaný. Zatiaľ sa naň teda navnaďte týmto trailerom, ktorý vám ukáže všetky obľúbené postavy po 13 rokoch. A schválne, čo myslíte, kto z nich zostarol najlepšie?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=z9vGoj449s4]

Pobavil vás tento trailer? Tešíte sa na toto krátke pokračovanie? Budete prispievať organizácii Červený Nos? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -