Najdrahší Netflix film odhaľuje prvý trailer. The Rock, Ryan Reynolds a Gal Gadot sa spájajú v Red Notice

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najlepší policajný stopár. Najlepší podfukár. Najlepšia zlodejka umenia. Týchto svetovo najlepších odborníkov vo svojich oboroch nám predstavil prvý trailer filmu Red Notice. Ukážka je plná akcie, pričom tešiť sa môžete na naozaj kvalitnú snímku, keďže ide zatiaľ o najdrahší projekt platformy Netflix. Jeho cena je však vysoká hlavne kvôli hereckým esám vo filme.

Vo filme totiž vládne herecká trojica v podaní statného Dwayna „The Rock“ Johnsona, vtipného a obľúbeného Ryana Reynoldsa a nádhernej Gal Gadot. O réžiu a scenár sa postaral Rawson Marshall Thurber, pre ktorého to bude už tretia filmová spolupráca s The Rockom (Centrálna inteligencia, Mrakodrap). Spolu nám tak prinesú už tretiu akčnú spoluprácu.

Trailer filmu Red Notice:

Trailer je naozaj plný súbojov a naháňačiek, pričom jednoznačne v ňom kraľuje práve The Rock v úlohe špeciálneho agenta FBI Johna Hartleyho. Ten ma za úlohu chytať najväčších zločincov na Zemi, ktorí dostali označenie „red notice“. Najprv sa agent stretáva s postavou Ryana Reynoldsa, ktorý je známy podfukár a majú spolu potýčku a neskôr sa dokonca ocitnú spolu vo väzení.

Tam sa dohodnú, že chytia spoločnými silami postavu Gal Gadot, svetovo najlepšiu zlodejku umenia. V scéne, kde sa nachádzajú pri zlatom vajci, im tá spolupráca totiž veľmi nešla a zrejme na nej budú potrebovať popracovať. Spoločný útek z väzenia im ale zrejme vyšiel, pričom nejako budú musieť prísť aj na to, ako sa zachrániť v aréne pred rozzúreným býkom.

Red Notice
Zdroj: empireonline.com

Z traileru je cítiť aj jemné romantické puto medzi postavami Johnsona a Gadot. The Rockovi postava zaľúbenca zvyčajne nejde, no v tomto prípade sa to snáď zmení a bude medzi nimi aj nejaká tá chémia. O tom sa ale presvedčíme až na vlastné oči na streamovacej platforme Netflix, a to už niekoľko týždňov. Premiéra filmu je totiž naplánovaná na 12. novembra 2021.

Čo vravíte na prvý pohľad na tento akčný triler s prvkami romantiky a humoru? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: gadgets.ndtv.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -