Vo vianočnom filme Red One si po boku Dwayna Johnsona zahrá po novom aj Chris Evans

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Chris Evans vo vianočnom filme Red One

Nie je tomu tak dávno, čo Dwayne Johnson, známy aj pod prezývkou The Rock z jeho wrestlingových čias, oznámil tvorbu nového, vianočného filmu. Má ísť o jeho prvý vianočný film, avšak nezaobíde sa aj bez Johnsonových typických aspektov, a teda bude zároveň akčnou komédiou. K obsadeniu tejto vianočnej komédie plnej akcie s názvom Red One sa ale podľa nových správ pridá aj herec Chris Evans.

Evans je známy divákom hlavne ako Captain America/Steve Rogers z MCU filmov. Až na pár cameo rolí sme ho naposledy mohli vidieť vo väčšej úlohe vo filme Na nože z roku 2019. Tento rok si ale zahrá v dvoch filmoch, pričom prvým bude už v lete animovaná rozprávka Lightyear, kde prepožičia hlas Buzzovi Rakeťákovi. Taktiež si zahrá po boku Ryana Goslinga vo veľkofilme The Gray Man od spoločnosti Netflix.

Chris Evans Captain America
Zdroj: youtube.com/kinocheck

Johnson a Evans spájajú sily

Red One je plánovaný film od Amazon Studios. O tomto projekte sa vraví, že pôjde o akčnú komédiu, ktorá predstaví nový vesmír v rámci sviatočného (vianočného) žánru. Povráva sa, že nakrúcať sa začne v lete 2022 a očakáva sa, že by sme si vianočný projekt mohli pozrieť v období Vianoc v roku 2023. Nápad na príbeh tohto diela priniesol Hiram Garcia, riaditeľ produkcie v Seven Bucks Productions (ktorú založil The Rock).

Táto spoločnosť bude film produkovať spolu s produkčnou spoločnosťou Jakea Kasdana, ktorý film aj zrežíruje. K jeho režijným dielam patrí napríklad Jumanji: Vitajte v džungli a Jumanji: Ďalší level, v ktorých tiež pracoval s Johnsonom. Spolu s nimi bude producentom aj Chris Morgan, ktorý pre film zas napíše scenár. S ním The Rock už taktiež spolupracoval, keďže Morgan napísal scenár k niektorým filmom zo série Rýchlo a zbesilo.

black adam dátum premiéry
Zdroj: youtube.com

The Rocka tento rok čaká DC rok

Čo sa týka Evansovej a rovnako aj Johnsonovej role v Red One, tie zatiaľ nie sú známe. Známy nie je ani dej. No podľa The Rocka sa máme pripraviť na Hobbsa (Johnsonova akčná postava zo série Rýchlo a zbesilo), ktorý sa stretne s filmom Zázrak na 34. ulici (vianočný film z 50. rokov minulého storočia). Dwayne Johnson si však dovtedy užije predstavenie dvoch nových filmov, ktoré sú obe z komiksového sveta DC.

Tieto dva filmy vyjdú približnea v prvej polovici roka. Animovaná rozprávka DC League of Super-Pets vyjde 19. mája 2022. The Rock v nej prepožičia svoj hlas Kryptovi, psovi so superschopnosťami, ktorý patrí Supermanovi. 28. júla 2022 bude mať zas premiéru akčná a dlho očakávaná komiksovka Black Adam. Johnson v nej bude mať titulnú rolu. Zahrá si anti-hrdinu menom Teth-Adam/Black Adam, ktorý má rovnaké schopnosti ako hrdina Shazam.

Čo vravíte na toto obsadenie? Viete si týchto dvoch hercov predstaviť síce v akčnej, no vianočnej komédii?

Zdroj: collider.com, people.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -