Filmy

Režiséri filmu Avengers: Infinity War prezradili, či má Red Skull budúcnosť v MCU!

Film Avengers: Infinity War si pre nás pripravil jedno cameo, ktoré pravdepodobne nikto nečakal. Počas neho sme sedeli so zatajeným dychom a spytovali sme sami seba, či je to vôbec možné. Úplne prvým šokom bol fakt, že Gamora pozná polohu tajomného Soul Stone-u. Spolu s Thanosom sa tak vybrala na planétu Vormir, kde sa mal daný Kameň nekonečna nachádzať. A v tom to prišlo – Postava zahalená v čiernom plášti, z ktorého sa nakoniec vynoril Red Skull. Mnoho fanúšikov nechcelo veriť vlastným očiam, no tento legendárny záporák je stále nažive. Prvý a posledný krát sme ho predsa videli vo filme Kapitán Amerika: Prvý Avenger.

Red Skull

Zdroj: marvelstudiosnews.com

Akú má Red Skull budúcnosť v MCU?

Ten sa vo filme z roku 2011 vyparil po tom, čo skúšal získať silu Tesseractu, teda Space Stone-u. Kameň ho síce vyslovene nezabil, no Johann Schmidt jednoducho zmizol z povrchu zemského a odvtedy sme o ňom nepočuli ani slovo. Ako sa však ukázalo, Space Stone transportoval Red Skulla na planétu Vormir, kde strávil ďalších 73 rokov ako strážca Soul Stone-u. Tento kameň nakoniec Thanos získal tým, že obetoval Gamoru – Otázkou však ostáva, či tento čin oslobodil Red Skulla z jeho pozície. Režiséri filmu, bratia Russovci na sociálnej sieti Twitter jasne odpovedali na túto otázku, ktorá ostala visieť vo vzduchu:

Red Skull je voľný a môže opustiť Vormir. Taktiež môže opäť začať usilovať o získanie Kameňa nekonečna. – bratia Russovci

Takto znel tweet, ktorý režiséri zanechali. To teda jasne znamená, že sa Red Skull môže bez problémov ukázať v budúcnosti Marvel Cinematic Universe! Možno ho opäť uvidíme postaviť sa proti jeho úhlavnému nepriateľovi, Kapitánovi Amerika (Chris Evans). Každopádne, túto postavu by už nestvárnil Hugo Weaving (Hacksaw Ridge). Už v Infinity War sme totižto spozorovali úplne novú tvár, ktorá patrí hercovi Rossovi Marquand (The Walking Dead).

Tak čo, myslíte, že ešte v MCU uvidíme jedného z najlepších záporákov Marvelu?

Zdroj: comingsoon.net

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár