Režiséri filmu Avengers: Infinity War prezradili, či má Red Skull budúcnosť v MCU!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Avengers: Infinity War si pre nás pripravil jedno cameo, ktoré pravdepodobne nikto nečakal. Počas neho sme sedeli so zatajeným dychom a spytovali sme sami seba, či je to vôbec možné. Úplne prvým šokom bol fakt, že Gamora pozná polohu tajomného Soul Stone-u. Spolu s Thanosom sa tak vybrala na planétu Vormir, kde sa mal daný Kameň nekonečna nachádzať. A v tom to prišlo – Postava zahalená v čiernom plášti, z ktorého sa nakoniec vynoril Red Skull. Mnoho fanúšikov nechcelo veriť vlastným očiam, no tento legendárny záporák je stále nažive. Prvý a posledný krát sme ho predsa videli vo filme Kapitán Amerika: Prvý Avenger.

Red Skull
Zdroj: marvelstudiosnews.com

Akú má Red Skull budúcnosť v MCU?

Ten sa vo filme z roku 2011 vyparil po tom, čo skúšal získať silu Tesseractu, teda Space Stone-u. Kameň ho síce vyslovene nezabil, no Johann Schmidt jednoducho zmizol z povrchu zemského a odvtedy sme o ňom nepočuli ani slovo. Ako sa však ukázalo, Space Stone transportoval Red Skulla na planétu Vormir, kde strávil ďalších 73 rokov ako strážca Soul Stone-u. Tento kameň nakoniec Thanos získal tým, že obetoval Gamoru – Otázkou však ostáva, či tento čin oslobodil Red Skulla z jeho pozície. Režiséri filmu, bratia Russovci na sociálnej sieti Twitter jasne odpovedali na túto otázku, ktorá ostala visieť vo vzduchu:

Red Skull je voľný a môže opustiť Vormir. Taktiež môže opäť začať usilovať o získanie Kameňa nekonečna. – bratia Russovci

Takto znel tweet, ktorý režiséri zanechali. To teda jasne znamená, že sa Red Skull môže bez problémov ukázať v budúcnosti Marvel Cinematic Universe! Možno ho opäť uvidíme postaviť sa proti jeho úhlavnému nepriateľovi, Kapitánovi Amerika (Chris Evans). Každopádne, túto postavu by už nestvárnil Hugo Weaving (Hacksaw Ridge). Už v Infinity War sme totižto spozorovali úplne novú tvár, ktorá patrí hercovi Rossovi Marquand (The Walking Dead).

Tak čo, myslíte, že ešte v MCU uvidíme jedného z najlepších záporákov Marvelu?

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -