Jennifer Lawrence vstupuje do smrteľnej špionážnej hry v ukážke na thriller Red Sparrow!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prvý trailer na nadchádzajúci špionážny thriller Red Sparrow je tu! Štúdio 20th Century Fox nám ukážku na film s herečkou Jennifer Lawrence v hlavnej úlohe konečne doprial. Do režisérskej stoličky zasadol Francis Lawrence, pričom si v snímke okrem Jennifer zahrajú aj Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling, Mary-Louise Parker a Jeremy Irons. Napínavý trailer na vás už nedočkavo čaká nižšie.

Red Sparrow trailer

Dominika Egorova sa dá opísať všelijako. Ide o oddanú dcéru, ktorá svoju matku ochráni za každú cenu. Je talentovanou balerínou s telom a mysľou dosahujúcimi ľudské limity dokonalosti. Medzi jej talenty taktiež patrí schopnosť manipulovať a zvádzať ľudí i v boji. Práve preto sa Dominika a jej matka ocitnú pred nejasnou budúcnosťou potom, ako svetoznáma balerína utrpí vážne zranenie, ktoré ukončí jej kariéru.

Odrazu sa stane terčom manipulácie s cieľom doviesť ju do tzv. Sparrow School, kde sa má stať najnovším regrútom pre tajnú službu. Tá si do svojich radov si vyberá ľudí, ktorí budú schopní svoje telá a mysle použiť ako účinnú zbraň. Hľadajú tak potencionálne dokonalých agentov. Dominike sa tak otvorí vcelku nový a o dosť nebezpečnejší svet, v ktorom si bude musieť rozmyslieť, komu môže veriť.

jeniffer lawrence bratislava
Jennifer sa vzhľadom perfektne hodí na šarmantnú ruskú agentku; zdroj: newsread.in

Agentka zavíta aj do Bratislavy

Podľa dostupných informácií sa filmový štáb snímky Red Sparrow premiestnil z Budapešti do Bratislavy kvôli jednej scénke, ktorá sa koncom apríla natáčala v Petržalke. Presnejšie sa natáčalo pred petržalskými panelákmi na sídlisku. Scéna by mala byť veľmi krátka a nemala by prekročiť prah 2 minút.

Na pľaci bolo rušno, všade boli závory, policajti, kulisy a osvetlenia. Nechýbal ani umelý sneh! Hold, petržalské paneláky asi vyzerajú dosť socialisticky, keď si na natáčanie vybrali práve toto miesto. Jennifer si na pľac doniesla aj psíka, s ktorým vyzerala naozaj spokojne. Okrem nej sa však ukázal aj herec Jeremy Irons.

Ako sa vám zatiaľ snímka Red Sparrow pozdáva? Myslíte si, že sa Jennifer Lawrence hodí do hlavnej úlohy v špionážnom thrilleri? Na vlastné oči sa o pravde presvedčíme 2. marca 2018.

ZDROJFOX

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -