Redmi Note 11 rozbíja slovenský trh: Najlepší smartfón na svete do 200 EUR?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Kráľ strednej triedy sa vracia. Xiaomi prichádza s prvým globálnym launchom roku 2022 a do našich rúk sa nedostane nič iné ako očakávaný Redmi Note 11. Po predchádzajúcich generáciách sú naše očakávania naozaj vysoké… Avšak, čínsky gigant sa opäť vyznamenal. Dokázal na svetový trh priniesť najlepší smartfón do 200 eur?

Článok obsahuje sponzorovaný obsah

Redmi Note 11: Najlepší smartfón do 200 eur?

Redmi je dcérskou spoločnosťou úspešnej technologickej značky z Číny s názvom Xiaomi. Spoločnosť oficiálne začala ešte v roku 2013, kedy, podobne ako Xiaomi, predstavili prvé smartfóny, ktoré sa dajú popísať jednou jasnou metaforou: „Za málo peňazí, veľa muziky.“ 

redmi smartfon
Zdroj: Redmi

Pod Xiaomi sa firma Redmi dostala po reštrukturalizácii v roku 2019, kedy sa čínsky gigant rozhodol zdvihnúť cenovky a ponúkať prémiovejšie zariadenia. Zároveň si však pod krídla vzali Redmi, ktoré ovládlo trh tzv. mid-range smartfónov. Ide o smartfóny, ktoré triafajú zlatú strednú cestu. Sú cenovo dostupnejšie, no zároveň majú stále množstvo vychytávok a parametrami vôbec nezaostávajú za niekoľkonásobne drahšími mobilmi.

Tu prichádza na scénu novučičký Redmi Note 11. Tohtoročné pokračovanie úspešnej série nadupaných smartfónov s obrovským displejom a špecifikáciami, ktoré im bude závidieť aj mobil za 1 000 EUR. Spoločnosť sa však rozhodla cenovku nového Note 11 nechať naozaj nízko a zariadenie sa tak stáva skvelým kandidátom na najlepší smartfón na trhu do 200 EUR.

Špecifikácie

Redmi Note 11 prichádza na globálny trh! Prednej strane mobilu dominuje obrovský AMOLED displej s frekvenciou obnovovania 90Hz. Pod „kapotou“ ukrýva efektívny procesor Snapdragon 680, založený na modernej 6nm architektúre.

redmi lacny smartfon
Zdroj: Redmi

Batériu dobije naozaj rýchlo vďaka 33 W nabíjačke a energiu naplno využije úplne nový operačný systém MIUI 13. Na zadnej strane nájdete sériu fotoaparátov, vrátane hlavného 50 MP snímača. Úložisko 64 / 128 GB vám postačí na všetky hry a fotky a pamäť RAM 4 / 6 GB vám umožní plynulé používanie viacerých aplikácií súčasne.

Ide o prvý Xiaomi / Redmi smartfón, ktorý bol tento rok globálne predstavený a už dnes je dostupný aj pre Slovákov. Zakúpiť si ho so špeciálnou zľavou pre prvé objednávky môžete cez tento odkaz. Cena za zariadenie naozaj nepresiahne 200 EUR a k zariadeniu dostanete aj slúchadlá a ochranné sklo. Presvedčte sa o tom na vlastné oči.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -