Filmy

Aký bol vlastne Suicide Squad? – rekapitulácia

o dlhej debate o filme Batman Vs Superman: Dawn of Justice s pozitívnymi, ale aj dosť negatívnymi ohlasmi priniesol Warner Bros ďalšiu vlnu zvedavosti hneď po tom, čo trailer Suicide Squad, v preklade Jednotka Samovrahov, uzrelo svetlo sveta. Napriek počiatočnej kritike, trailer priniesol väčšinou len pozitívne ohlasy. Nie je sa čomu čudovať… Batman… Superman… všetko len komixoví super hrdinovia. Tento krát sa však režisér David Ayer rozhodol pre nemalú zmenu, podobne ako to urobil Alain Robbe-Grillet vo svojich anti-románoch v minulom storočí. Nápoveda znie dobre a aj dobre tušíte, tentokrát sa jedna o film záporných DC komixových hrdinov. A nie jedného ale hneď niekoľko, so super hereckými obsadeniami, kde nechýba ani Will Smith (Deadshot) alebo Jared Leto (Joker).

Harley Quinn alebo ako Suicide Squad potiahne jedna krásna herečka…

No jedno z hlavných prekvapení a čo malo u ľudí asi najväčší ošiaľ bolo herecké obsadenie anti-hrdinu, alebo skôr anti-hrdinky, výzorom provokatívnej Margot Robbie (Harley Quinn).

suicide squad

Dôvod prečo diváci filmu Suicide Squad tak nadšene vychádzajú z kinosál… :)

Až na pár momentov pri ktorých sa človeku zakrúti hlava, napríklad pri fakte že Harley Quinn je spomedzi ostatných anti-hrdinov len človek bez zvláštnych schopnosti…. teda… ak neberieme do úvahy zvádzanie pohľadmi za výnimočnú schopnosť oproti ovládaniu ohňu a streleckých schopnosti over 9000 že ani raz neminiem cieľ, tak na to že dokázala len jednou baseballovou palicou zlikvidovať niekoľko vojakov vytvorených severskou bohyňou nazývanou čarodejnica, tak to už je fakt kúsok. Rozhodne neodporúčam pre príliš citlivé povahy. Robím si srandu. :)  Film spĺňal všetky očakávania, ktoré fanúšikovia očakávali o čom svedčia aj nasledujúce tweety.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Bad Boys ovládli svetové kiná: Zopakujú úspech aj na Slovensku?

  Filmy

  Režisér nového dokumentárneho filmu spomína, ako Attila Végh pochyboval pred zápasom storočia

  Filmy

  John Cena nám odhalil prvých 10 minút DC filmu Suicide Squad 2

  Filmy

  Prezradil nám film The Eternals jeden z najväčších spoilerov Marvel Cinematic Universe?

  Pridaj komentár