Akcia Super Bowl 2021 predstavila zábavnú reklamu na Cadillac v hlavnej úlohe so synom Nožnicovorukého Edwarda

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Super Bowl 2021 – reklama na Cadillac

Super Bowl nás tento rok nepotešil iba novými trailermi, ale aj vtipnými doplnkami, medzi ktoré patrí aj reklama na Cadillac. Tá nás prenáša do kratučkého pokračovania príbehu filmu Nožnicovoruký Edward. Predstavuje jeho syna Edgara.

Dej reklamy

Herečka Winona Ryder sa vrátila ako postava Kim, ktorú si pamätáme ešte z filmu ako dievča, do ktorého sa Edward zaľúbil. Teraz sa stará o ich spoločného syna Edgara (Timothée Chalamet), ktorý po otcovi zdedil nožnicové ruky. Edgara okrem tradičných teenagerských problémov trápi aj to, že nedokáže žiť normálny život. Vidíme scénky ako zničí alarm v školskom autobuse, naruší hodinu o magnetoch a prepichne spolužiakom loptu.

V práci sa mu taktiež nedarí. Pracuje v šalátovom bare, no zdedil aj otcov talent a jeho výtvory by uspeli na nejednej súťaži. To sa však manažérovi prevádzky nepáči. Jedinú radosť mu prináša virtuálna realita, v ktorej šoféruje. Kim sa teda rozhodne kúpiť mu nový elektromobil Cadillac LYRIQ a spoločne sa prevezú. Edgar nám ukáže aj niektoré vychytávky tohto auta, napríklad ovládanie bez použitia rúk (čo sa chlapcovi s nožnicovými rukami naozaj zíde).

Ohlasy na krátky spot

Winona Ryder si veľmi užila návrat do postavy z kultového filmu a spoluprácu s hercom menom Timothée Chalamet si veľmi pochvaľovala. Uvádza, že si porozumeli a pri natáčaní sa spriatelili. Reklamu dokonca podporuje aj tvorca filmu Tim Burton:

„Je to vzácne, keď práca, na ktorú ste hrdí, pokračuje vlastným životom a vyvíja sa spolu s dobou, a to aj po tridsiatich rokoch. Páči sa mi ako sa Edgar pasuje s novým svetom. Dúfam, že si túto reklamu užijú fanúšikovia a aj ľudia, ktorí Nožnicovorukého Edwarda spoznali až teraz prvýkrát.“

Spomínanú reklamu nájdete vyššie a my veríme, že si ju zamilujete rovnako ako my. Varujem vás ale, po jej zhliadnutí si budete hneď chcieť pozrieť aj film, keďže krátky spot prináša mnoho spomienok na toto majstrovské kinematografické dielo.

Ako sa vám páči reklama na Cadillac, ktorú predstavil tohtoročný Super Bowl? Oceňujete návrat príbehu Nožnicovorukého Edwarda? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: hypebeast.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -