Pozrite si tak strašidelnú reklamu na horor Mníška, že ju YouTube musel stiahnuť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dlho očakávaný horor Mníška zo sveta Conjuring sa do kín dostane už začiatkom septembra. To samozrejme znamená, že štúdia Warner Bros. a New Line Cinema aktuálne vypúšťajú najväčšiu marketingovú kampaň. Jej súčasťou bola aj krátka, 5 sekundová reklama, ktorá sa zobrazovala pred spustením akéhokoľvek videa na YouTube. Išlo o ten kratší typ reklamy, ktorá sa po pár sekundách nedá preskočiť, takže si ju musíte pozrieť celú. V minulom čase píšem zámerne, pretože YouTube už túto ukážku stihol stiahnúť dole. Pokiaľ teda na vašom zariadení nepoužívate AdBlock, možno ste na nu narazili aj vy. A pravdepodobne na to ani nikdy nezabudnete…

Kontroverzná reklama na horor Mníška

Pamätáte si na virálne video, ktoré sa šírilo po internete roky dozadu a dnes je z neho už legenda? Ako auto jazdilo nevinne po krásnej scenérii, no zrazu na vás vyskočil zombík a vystrašil vás až na smrť? Nuž, štúdio Warner Bros. si pre divákov pripravilo veľmi podobný koncept reklamy. Jednoducho ide o nečakaný jump scare, kvôli ktorému vám môže vyskočiť srdce z hrude, alebo si rozlejete kávu po celej miestnosti. Platená ukážka začínala tým, že zobrazila nastavenie zvuku iPhone, ako sa znižuje. Niektorí diváci si samozrejme mysleli, že to urobili náhodou a tak si zvuk ešte viac zvýšili. V tej sekunde na obrazovke vyskočil kričiaci démon Valak, ktorý vám spôsobil srdcový záchvat.

Rovnako ako diváci, tak aj YouTuberi sa začali na nečakanú reklamu sťažovať. Niektorí ľudia totižto nezvládajú strašidelné veci podobne, ako ostatní. YouTube teda musel tento žartík od štúdia stiahnuť dole, no nemusíte sa báť. Video sa na stránke stále nachádza, takže sa môžete pobaviť postrašiť aj bez reklamy. Aspoň na to budete pripravení!

PS: Pokiaľ by ste Valaka stále nemali dosť, už 6. septembra sa vidíme v kine!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -