Remake filmu Dvojičky skutočnosťou? Títo herci nahradia Schwarzeneggera a DeVita!

Nenechajte si ujsť

Pôvodnú komédiu Twins (Dvojičky) režíroval Ivan Reitman (Ghostbusters a Kindergarden Cop). Zahrali si v ňom Arnold Schwarzenegger, v tej dobe najslávnejšia hviezda Hollywoodu, a Danny DeVito. Remake filmu Dvojičky by nám ich postavy mal po dlhom čase znovu priblížiť, avšak tentokrát s inými hercami. 

Remake filmu Dvojičky skutočnosťou?

Bratia Julius a Vincent sú produktom genetického experimentu. A hneď po ich narodení ich rozdelia. Bolo im povedané, že matka pri pôrode zomrela. Takto sa z malého Vincenta stal bezohľadný, pouličný podvodník v Los Angeles a zo svalnatého Juliusa pokorná, inteligentná naivka. Jednoducho scenár postavil všetko na hlavu. Nič to však nemení na tom, že film je dodnes nesmierne populárny.

Koho chcú do novej verzie príbehu?

Práve svalnatého Aqumana Jasona Momou. A kto by mal hrať jeho šialenú dvojičku? Predsa najpopulárnejší „drobec“ dnešnej generácie, Peter Dinklage (Game of Thrones, Avengers: Infinity War). Ak sú nám filmoví bohovia naklonení, tak sa toto fanúšikovské želanie splní.

Samotný Momoa odpovedal na toto želanie slovami „Kde to mám podpísať?“. Už len vybrať kvalitného režiséra komédii a scenár poriadne ani netreba. Za prvé, originálny film je takmer dokonalý. No a za druhé… už len postaviť týchto dvoch hercov vedľa seba je poriadne komické. Hlavne Jason sa svojím životom doslova baví:

Namiesto pokračovania

A neuveríte, ako mali vymyslené neuskutočnené pokračovanie. Volať sa malo Trojičky a Arnolda s Dannym mal doplniť Eddie Murphy. Ten bol v 80. rokoch nielen úspešný stand-up komik, ale aj najväčšia komediálna hviezda.

To dokázal v komédiách ako Policajt z Beverly Hills, Cesta do Ameriky či neskôr v Zamilovanom profesorovi alebo dabingom somára z animáku Shrek.

Remake filmu Dvojičky
Zdroj: wallpaperswide.com

Najšialenejšie, čo mi napadá, je dať tomu názov Štvoričky a dať všetkých dokopy. A mali by sme takto aj komediálnych Avengerov. No a vaša voľba by bola aká?

Je podľa vás remake filmu Dvojičky skutočnosťou dobrý nápad, alebo by sa klasiky z roku 1988 nemal nikto dotýkať? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -