Druhú V4 kvalifikáciu ovládnu Poliaci! Medzi nimi aj Snax a byali

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Žiaľ už teraz s istotou vieme, že v dnešnom finále nebude ani jeden CZ/SK hráč. Do semifinále sa nám totižto prebojovali len poľské tímy.

Včera nám začala druhá otvorená kvalifikácia so zameraním pre V4 krajiny. Svoje šťastie skúsili aj domáce tímy ako ECLOT, eSuba, InsideGames, BRUTE apod. Avšak nikto z nich to nedotiahol do dnešného semifinále, a tak z celkového počtu registrovaných tímov, bolo ich 92, máme štyroch semifinalistov a všetci sú Poliaci. Medzi nimi máme v dvoch tímoch ex-Virtus.Pro legendy: Pawel „byali“ Bieliński a Janusz „Snax“ Pogorzelski. Je tak dosť pravdepodobné, že týchto ostrieľaných chlapcov uvidíme vo finále proti sebe. Súpisky jednotlivých tímov sú nasledovné:

  • Forsaken: Klameczka, bajmi, AxEcH0y0y, Miseraaa, Flayy-
  • AzerbejdzanPL: byali, -Enzo, 9tapchan, -gRuChA, SaMeyo
  • UNGENTIUM: Sidneey, M4tthii, Groobi-, EXUS, refinedPrism
  • Dolej Miodu: Snax, nawrot_, KEiiiii, TimingIsAll, Maarkoos

Proti sebe sa postavia tímy Forsaken a AzerbejdzanPL a v druhom semifinále zase UNGENTIUM a Dolej Miodu. Ktorý z týchto zápasov bude streamovaný žiaľ zatiaľ nie je známe, tak či onak by to mohli byť veľmi zaujímavé zápasy. O zábavu tak bude postarané od 16:00 na REPUBLEAGUE streame:

A ako býva zvykom, od 19:00 sa môžete tešiť na finále, ktoré však môže meškať, ak sa niektorý zápas natiahne až na 3 mapy.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -