REPUBLEAGUE TIPOS S2: 2. Deň Play-off!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

REPUBLEAGUE TIPOS S2: 2. Deň Play-off!

Včera sa nám predstavili dve české a dve bulharské organizácie, no dnes to budú tímy z rôznych krajín a možno budú opäť padať divácke rekordy! Prečo? To sa dočítate nižšie.

SKADE vs. Fiend

SKADE vs. Fiend
REPUBLEAGUE TIPOS S2: 1. Deň; Zdroj: lancraft.cz

Začneme tak ako zvyčajne zhrnutím! Včerajší prvý zápas sa nám odohral medzi dvomi bulharskými tímami a to SKADE a Fiend. Mapy boli viac-menej vyrovnané a tak ako to bolo aj na PGL Majore, aj teraz vyhrávali tímy na map picku súpera a tým pádom sme sa mohli pozrieť aj na tretiu mapu. Ako prvý vyberal mapu tím SKADE:

  • SKADE vybrali Dust2
  • Fiend vybrali Inferno
  • Mirage zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu Fiend – Simeon ‚dream3r‘ Ganev s ratingom 1.45!

SINNERS vs. Entropiq

SINNERS vs. Entropiq
REPUBLEAGUE TIPOS S2: 1. Deň; Zdroj: lancraft.cz

Druhý zápas začal o 55 minút neskôr ako pôvodne mal. Bolo to samozrejme z dôvodu, že sa hrali až 3 mapy a pri CSku všetci vieme ako rýchlo ten čas letí. Každopádne, postavili sa proti sebe dve české organizácie a to SINNERS s českou zostavou a Entropiq s ruskou zostavou, ktorá len nedávno bojovala na Majore! V tomto zápase boli teda jasným favoritom aj keď vzájomné zápasy boli v prospech SINNERS. Ako prvý vyberal mapu tím SINNERS:

  • SINNERS vybrali Nuke
  • Entropiq vybrali Mirage
  • Ancient zostalo ako tretia mapa

SINNERS pick vyhrali s prehľadom Entropiq, avšak na Mirage ich SINNERS poriadne potrápili. Zázrak sa však nekonal a Entropiq to dotiahli do úspešného konca.

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu Entropiq – Viktor ‚Lack1‘ Boldyrev s ratingom 1.39!

Virtus.pro vs. Eternal Fire

Virtus.pro vs. Eternal Fire
REPUBLEAGUE TIPOS S2: 2. Deň; Zdroj: lancraft.cz

Dnešný druhý hrací deň prinesie opäť favoritov z PGL Majoru! Tentokrát to bude tím Virtus.pro, ktorý sa prebojoval až do štvrťfinále kde jeho cesta aj rovno skončila. Teraz sa však postavia proti tureckému tímu Eternal Fire. Favoritom zápasu je samozrejme Virtus.pro, ale Turci môžu prekvapiť.

Lyngby Vikings vs. 00Nation

Lyngby Vikings vs. 00Nation
REPUBLEAGUE TIPOS S2: 2. Deň; Zdroj: lancraft.cz

Druhý zápas bude medzi dánskym tímom Lyngby Vikings a brazílskym 00Nation, v ktorom aktuálne pôsobí aj Fernando ‚fer‘ Alvarenga – legenda z SK Gaming. Práve Brazílci sú tým dôvodom, prečo by mal byť pokorený divácky rekord. Ich fanúšikovia sú hrdí na svojich krajanov a vždy ich veľmi radi a ochotne prídu podporiť!

STREAM
CZ/SK stream: https://www.twitch.tv/republeague_sk
Anglický: https://www.twitch.tv/republeague
Ruský: https://www.twitch.tv/uccstudio

REPUBLEAGUE TIPOS S2: 2. Deň Play-off
Zdroj: lancraft.cz

Na záver len dávam do povedomia, že aj dnes sa koná giveaway na streame o REPUBLEAGUE merch! Taktiež prebieha giveaway aj na REPUBLEAGUE Instagrame a na Instagrame Roman ‚blade‘ Pilný hráte o parádny nožík HUNTSMAN KNIFE: Crimson web!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -