REPUBLEAGUE TIPOS S2: Posledný deň Play-off!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

REPUBLEAGUE TIPOS S2: Posledný deň Play-off!

Už len pár dní a máme tu koniec druhej sezóny REPUBLEAGUE. Dnes nám však končí len Play-off časť!

K23 vs. forZe

K23 vs. forZe
REPUBLEAGUE TIPOS S2: Posledný deň Play-off; Zdroj: lancraft.cz

Aj dnes nás teda už klasicky čakajú 2 zápasy, v ktorých porazený tím definitívne končí! V prvom zápase určite vypadnú Rusi. Otázkou však je – ktorí? Proti sebe totižto nastúpia 2 ruské tímy a to K23 a forZe. Favoritom zápasu je papierovo tím forZe, ktorý má zo vzájomných zápasov na konte 6 výhier, 3 prehry a 1 remízu.

fnatic vs. SAW

fnatic vs. SAW
REPUBLEAGUE TIPOS S2: Posledný deň Play-off; Zdroj: lancraft.cz

V druhom zápase sa predvedie legendárny tím fnatic na čele s hviezdou, ktorou je Freddy KRIMZ Johansson, a proti nim nastúpi menej známy portugalský tím SAW. Vzájomné zápasy tieto 2 tímy zatiaľ nemajú, no podľa stávkových kancelárií je fnatic jasným favoritom. Portugalci však majú veľmi zaujímavé štatistiky na mapách ako Nuke, Vertigo, Ancient. Je to BO3 zápas, takže stále môžu prekvapiť.

STREAM
CZ/SK stream – https://www.twitch.tv/republeague_sk
Anglický – https://www.twitch.tv/republeague
Ruský – https://www.twitch.tv/uccstudio

Určite príďte fandiť na stream, kde na vás budú čakať rôzne giveaway-e a fajnové CSko s prepracovanou produkciou. Okrem streamu stále prebieha giveaway o HUNTSMAN KNIFE: Crimson web na Instagrame Roman ‚blade‘ Pilný!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -