Nová filmová séria Resident Evil sa zameria na príbeh prvých dvoch hier. Spoznali sme herecké obsadenie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prichádza skvelá správa pre fanúšikov franšízy Resident Evil, ktorú v roku 2021 doplní ďalší krvavý reboot.

Po tom, ako sme sa dozvedeli o seriáli Resident Evil: Infinite Darkness od Netflixu a hernej lahôdke Resident Evil Village, sa pripravte na pripravovaný reboot, ktorý nás zavedie na samotný počiatok tohto post-apokalyptického sveta.

Resident Evil reboot
Zdroj: comingsoon.net

Resident Evil reboot spoznal svoje herecké obsadenie

Informácie sa do sveta dostali ešte len pred pár dňami a už teraz vieme, že nám tvorcovia predstavia príbeh o pôvode ságy Resident Evil, ktorý si tentokrát zobralo na starosti filmové štúdio Constantin Films.

Čo je ešte zaujímavejšie, hlavné herecké obsadenie bolo oznámené a žiadne známe tváre z minulosti nečakajte. Reboot nezahŕňa ani dlhoročnú tvár filmovej série Millu Jovovich.

Ako uvádza Deadline, vo filme uvidíme naozaj veľký počet hercov, ktorí už spoznali svoje postavy. Kaya Scodelario (trilógia Labyrint) stvárni Claire Redfieldovú a Robbie Amell (The Babysitter 2) sa ukáže v podobe Chrisa Redfielda.

Okrem hlavného hereckého dua sa miesto na zozname filmového obsadenia ušlo aj hercom ako Avan Jogia (Zombieland: Double Tap) – Leon S. Kennedy, Hannah John-Kamen (Ant-Man a Wasp) – Jill ValentineTom Hopper (The Umbrella Academy) – Albert Wesker a Neal McDonought (The 100) v úlohe Williama Birkina.

Resident Evil reboot
Zdroj: microsoft.com

Dej s úzkymi väzbami na hernú sériu

Táto hororová novinka bude sledovať udalosti mesta Raccoon City, ktoré v roku 1998 zasiahol tragický incident – z malého amerického mesta sa veľmi rýchlo stalo epicentrum smrteľnej vírusovej nákazy. Okrem toho sme sa dozvedeli, že reboot má úzke väzby na sériu hier od vývojárskeho štúdia Capcom, z ktorých tvorcovia čerpali inšpiráciu.

Režisérom projektu, ako aj jeho scenáristom, je Johannes Roberts (47 Metrov), ktorý v oficiálnom vyhlásení neskrýval nadšenie:

„S týmto filmom som sa chcel naozaj vrátiť k pôvodným dvom hrám a vytvoriť desivý vizuálny zážitok, ktorý som mal, keď som ich hral prvýkrát.“

Či sa mu to skutočne podarí je zatiaľ otázne a na všetky ostatné informácie si budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Tešíte sa na reboot z filmovej franšízy Resident Evil, ktorý konečne oznámil celé herecké obsadenie? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -