Resident Evil Village odhaľuje gameplay na PS4 Pro plný Lady Dimitrescu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Od májového vydania Resident Evil Village nás delí mesiac. Vývojárske štúdio Capcom štartuje marketingovú kampaň a spolu s IGN nám prinášajú päťminútový gameplay priamo z hry. Ten beží na PlayStation 4 Pro a napriek tomu vyzerá úchvatne. CD Projekt RED, robte si poznámky. RE Engine preukázal úžasnú optimalizáciu už pri Resident Evil 7: Biohazard, takže problém nebudú mať ani vlastníci konzol predchádzajúcej generácie.

Resident Evil Village gameplay na PS4 Pro:

Časť gameplayu je zasadená do krvavých pivníc, ktoré sú nápadne podobné tým, ktorými sme prechádzali v demo verzii Maiden na PlayStation 5. Koniec videa poteší najmä fanúšikov Lady Dimitrescu, ktorá nám odhaľuje príbehový kontext. Vysoká upírka telefonuje s Matkou Mirandou a informuje ju o tom, že Ethan Winters utiekol Heisenbergovi. Pozor, nie tomu Heisenbergovi, ktorý varí metamfetamín.

Ďalej sa spomína akýsi ceremoniál a Lady Dimitrescu je pripravená na pomstu Ethanovi, ktorý sa nachádza v jej zámku. Na šikovnosť hlavnej postavy sú totiž prikrátke aj tri upírske sestry. Capcomu ešte ostáva ukázať, ako hra beží na základných modeloch PlayStation 4 a Xbox One. Tiež by sme sa už čoskoro mali dočkať plnohodnotnej demo verzie aj so súbojovým systémom, tentokrát na všetky herné platformy.

Vydanie Resident Evil Village je naplánované na 7. mája 2021 a my sa už nevieme dočkať.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -