Herec David Harbour zabalil svoje natáčanie reštartu filmu Hellboy. Čo to znamená?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

David Harbour dotočil reštart filmu Hellboy!

Vysoko očakávaný reštart filmu Hellboy od štúdia Lionsgate začal svoju produkciu ešte v polovici septembra, kedy sme sa dočkali prvého náhľadu na titulnú postavu Davida Harboura. Ten totižto skončil svoju časť scenáru a dokončil natáčanie, ktoré prebiehalo v Bulharsku. Aj keď zatiaľ neexistuje žiaden náznak toho, že sa oficiálne ukončilo celé natáčanie, hlavná postava filmu si už užíva voľno. Síce nám toho herec neprezradil veľa, no v jeho najnovšom rozhovore to zhrnul veľmi stručne.

„Bolo to ťažké, mám 40 rokov a ja si tu utekám a udieram obrovské príšery“.

David Harbour v koži Hellboya
David Harbour v koži Hellboya, Zdroj: Twitter.com

Minulý mesiac nám štúdio Lionsgate potvrdilo konečný dátum uvedenia filmu do kín. Stane sa tak presne 11. januára 2019 a tento deň vyznie veľmi vtipne. Pred nejakým časom totižto štúdio poprelo, že by sa daný deň mal stať premiérou filmu. Prečo sa tak rozhodli nevieme, no určite sa máme načo tešiť. Taktiež treba povedať, že film sa postaví aj nejakej tej filmovej konkurencii. V tom čase by sme sa mali dočkať filmov ako Ad Astra od štúdia 20th Century Fox s Bradom Pittom a remakeu filmu Po čom ženy túžia od štúdia Paramount s Tarajim P. Hensonom. O týždeň príde taktiež filmová bomba, ktorá zaujme určite každého. Zakončenie trilógie s názvom Glass. Do toho sa pridá film Playmobil a Spies in Disguise.

Herecké obsadenie filmu 

Celé to bude viesť vyššie spomínaný David Harbour, ktorý však vo filme nebude sám. Spoločnosť mu budú robiť Daniel Dea Kim ako Ben Daimio, Milla Jovovič ako Nimue the Blood Queen, Ian McShane ako Profesor Broom, Sophie Okenedo ako Lady Hatton, Sasha Lane ako Alice Monaghan, Penelope Mitchell ako Ganeida alebo Brian Gleeson ako Lord Adam Galen a Alistair Petrie, ktorý si zahrá ikonickú postavu čarodejníka Merlina.

Aj takto nejak bude vyzerať náš nový Hellboy
Aj takto nejak bude vyzerať náš nový Hellboy, Zdroj: Vulture.com

Najväčšia škoda je to, že daný film nezakončí svoju púť ako trilógia od režiséra Guillerma Del Tora a herca Rona Perlmana. Režisér sa práva na druhé pokračovanie snažil získať viac ako 10 rokov, no nepodarilo sa mu to. Aj preto vo vnútornej organizácii vznikli problémy, ktoré mali na svedomí noví tvorcovia. Tí totižto do úlohy obsadili Davida Harboura a tým starého Hellboya posunuli na vedľajšiu koľaj. V tom čase nechcel Ron Perlman odpovedať na akékoľvek otázky ohľadom reštartu a povedal, že so svojou úlohou sa už rozlúčil. Ostáva len na fanúšikoch ako sa k tomu postavia a či aj nová tvár na striebornom plátne dokáže to, čo nám ukázal jeho predchodca.

Tešíte sa na najnovší príbeh, v ktorom sa ocitne samotná postava z pekla? Už si len treba počkať, kedy nám tvorcovia odhalia kúsok z dejovej línie a až vtedy zistíme, čo si pre nás pripravili. Do tej doby si budeme musieť počkať a pevne verím, že do filmového sveta prinesú niečo, čo sa bude dať pozerať. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -