Aktuálne: Revolučná zmena slovenského operátora. Zrazu vám dá extrémne veľa dát

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Zásadná zmena u slovenského operátora

O2 od 1. júla mení ponuku denných dátových balíčkov, ktoré zákazníci využívajú k programom O2 Fér, O2 Voľnosť a O2 Moja Firma. Po novom ruší doterajšie dva balíčky s objemom 700 MB alebo 1,5 GB dát na deň a nahrádza ich jediným balíčkom s neobmedzeným množstvom dát v cene 1,4 € na deň.

Zákazníci, ktorí nepotrebujú dáta využívať pravidelne každý deň, získajú zaujímavý benefit a voľnosť pri dátovaní bez nutnosti viacnásobnej aktivácie.

Nový balíček Nekonečné dáta na deň poskytne plnou rýchlosťou až 20 GB denných dát, čo vysoko prevyšuje bežnú dennú spotrebu väčšiny zákazníkov. Aj po prekročení ochranného limitu môže zákazník naďalej pokračovať v dátovaní zníženou rýchlosťou (2 Mbps pri sťahovaní a 1 Mbps pri odosielaní dát) až do konca dňa bez ďalších poplatkov.

o2 logo
Zdroj: O2

Novinky v oblasti sietí

O2 v prvom štvrťroku napredovalo v sprístupňovaní 5G signálu pre svojich zákazníkov. Ten bol v polovici apríla tohto roku dostupný pre 76,5 % ľudí na Slovensku. 5G sieť od O2 tak v tomto roku pribudla už v 223 nových mestách a obciach a celkovo je dostupná už v 1232 lokalitách Slovenska.

Počet aktívnych mobilných SIM kariet sa v úvodnom kvartáli medziročne zvýšil o 1 % na 2,31 mil. Tento počet zahŕňa okrem zákazníkov s pravidelnou mesačnou platbou a predplatených kariet aj  M2M SIM karty (530 tis.).

Ďalších 68 tis. SIM kariet zákazníci využívali v pripojení svojich domácností k pevnému internetu šírenému vzduchom, čím počet všetkých SIM kariet v O2 vzrástol o 1 % na 2,38 mil.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -