Napätie, strach a radosť, aj to náš čaká v kinách tento týždeň – rewindWEEK#36

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nový týždeň je tu a s ním prichádza aj nový rewindWEEK.  Tento týždeň sme si pre vás pripravili také tie TOP snímky, ktoré si už dnes môžete vychutnať v našich kinách. Dostaneme sa do troch rozličných žánrov. Nebude chýbať ani strach a chlad, ktorý vymení úsmev a radosť.

 

Muž v temnote
Muž v temnote
Sully
Sully
Lovecká sezóna: Strachopud
Lovecká sezóna: Strachopud

 Sully

Viete aký je to pocit zachrániť život 155 pasažierom? Rozprávať by o tom mohol kapitán „Sully“ Sullenberger, ktorému sa v roku 2009 podaril zázrak. Ladové vody rieky Hudson sú nevyspytateľné a pristáť na nich predstavuje obrovskú prekážku. Jemu sa to podarilo a stal sa hrdinom, ale za akú cenu. Na chrbát mu začali dýchať úrady a z hrdinu sa v sekunde stáva strachujúci sa človek. Podarí sa mu dostať cez všetky problémy?

http://https://www.youtube.com/watch?v=doOtn_ixetM

Muž v temnote

Ako by ste sa zachovali, keby sa dozviete, že vo vašom meste žije slepý starý muž, ktorý skrýva vo svojom dome trezor? Skupina kamarátov si povedali, že to skúsia a získajú ho pre seba. A to sa im stalo osudným. Nikdy nepodceňujte slepca, keď o ňom neviete všetko. Každí skrýva nejaké tajomstvá a pamätajte si jedno. Slepý sa v temnote stáva lovcom. Dokážu to a prežijú ich najhoršiu noc v živote?

http://https://www.youtube.com/watch?v=u-VgjaKafyY

Lovecká sezóna: Strachopud

Na záver sme si pripravili niečo pre mladých divákov. Stará známa partička z lesa je späť! Boog nikdy nepatril medzi najodvážnejších medveďov. Napriek tomu sa spolu so svojím najlepším kamošom Elliotom vydal riešiť monštruóznu záhadu, ktorá ohrozuje bezpečnosť všetkých obyvateľov Timberline …

http://https://www.youtube.com/watch?v=YYWri-cGCLA

Určite nám dajte vedieť čo si o týchto filmoch myslíte. A nezabudnite sa s nami podeliť o váš zážitok z kina ak sa do neho zajtra chystáte. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -